Jak podaje portal "Jastrząb Post", rozwód Daniela Martyniuka odbił się w mediach szerokich echem, także za sprawą publicznego prania brudów na jakiego zdecydował się zarówno syn Zenka Martyniuka, jak i jego żona. Królowi disco polo udało się odciąć od tego wszystkiego. W jaki sposób?

Niełatwe miesięce

Ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych dla Zenka Martyniuka. Wszystko za sprawą kolejnych wyskoków Daniela Martyniuka. Po tym, jak wszyscy mieli nadzieję, że młody Martyniuk wreszcie wziął się za siebie, dał o sobie jego hulaszczy charater. W pierwszej połowie roku spędził kilka tygodni w areszcie. Stracił również prawo jazdy. Po odzyskaniu wolności Daniel Martyniuk ze skruchą obiecał poprawę.

YouTube

Niestety i tym razem dobre sprawowanie nie potrwało długo. Daniel wykazywał się wyjątkową aktywnością w mediach społecznościowych, co doprowadziło do kolejnych kłopotów. Jego nową rozrywką stało się prowokowanie konfliktów z gwiazdami (m.in. jednym z braci Collins i Kamilem Bednarkiem). To było jedna dopiero preludium do wojny medialnej, jaką rozpętał po rozwodzie z Eweliną.

Zenek Martyniuk uciekł w pracę

Kolejne wywiady udzielane przez Daniela i Danutę Martyniuk tuż po rozwodzie wywołały prawdziwą burzę. Obrzucali błotem nie tylko samą Ewelinę, ale również jej rodzinę. Z dala od tego wszystkiego starał się trzymać Zenek Martyniuk, który raczej nie wypowiadał się w mediach, co nie oznacza, że i jemu nie zdarzyło się powiedzieć czegoś o byłej żonie syna.

Zenek Martyniuk burzę medialną wywołaną rozwodem syna postanowił przetrwać angażując się bez reszty w pracę. Jak donosi tygodnik "Na Żywo", muzyk "zaszył się w studiu nagraniowym". Efektem tego jest utwór pt. "Nie wolno zabić tej miłości".

Jak podoba się owoc pracy Zenka Martyniuka?

To też może cię zainteresować: Jak Andrzej Grabowski wyobrażał sobie swoje życie? Znany aktor ujawnił nieznane dotąd fakty w swojej najnowszej książce

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kasia Tusk podczas zakupów zamarła na ten widok. Chodzi o mieszkanie córki premiera. To bezczelność i zwykła kradzież, przekonują fanki blogerki

O tym się mówi: Czy pojawią się nowe obostrzenia? Wicepremier Jarosław Gowin zdradził, co czeka Polaków w kolejnych dniach. Mowa o kontaktach międzyludzkich