Andrzej Grabowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w naszym kraju. Nie ulega wątpliwości, że jego najpopularniejszą rola to wcielenie się w postać Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”.

Aktor wyobrażał sobie swoją karierę zupełnie inaczej

Jak informuje portal Super Express, wczoraj – 12 listopada w księgarniach w całym kraju pojawiła się książka aktora zatytułowana „Andrzej Grabowski. Jestem jak motyl”. Z tej pozycji możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, o których wcześniej aktor nie mówił.

- Nie chciałem być aktorem, tylko studentem Szkoły Teatralnej, poznawać aktorki i pić wódkę z kolegami – pisze aktor w swojej książce.

Andrzej Grabowski w swojej książce ujawnił także fakty dotyczące tego, jak wyglądała jego nauka. Aktor przyznał, że pewnego razu trójkę dostał tylko dlatego, że komisja dowiedziała się, że jest bratem Mikołaja. Warto zaznaczyć, że brat aktora skończył Szkołę Teatralną z wyróżnieniem.

Źródło: http://andrzejgrabowski.com.pl/

Andrzej Grabowski cieszy się ogromnym uznaniem wśród fanów!

Na szczęście fani Andrzeja Grabowskiego mają o nim zupełnie inne zdanie. Aktor zagrał wiele fenomenalnych ról, w które za każdym razem bardzo mocno się angażował.

Andrzeja Grabowskiego kojarzymy przecież nie tylko z serialu „Świat według Kiepskich”, ale także z ról w takich hitach jak „Diabeł”, „Pokot”, „Świadek koronny”, „Mała Moskwa”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Polityka” i wielu, wielu innych.

Aktor niejednokrotnie udzielał także swojego głosu. Możemy go usłyszeć między innymi w niektórych częściach filmu "Harry Potter", a także w bajkach "Kurczak Mały" czy "Móg brat niedźwiedź".

Źródło: http://andrzejgrabowski.com.pl/

Jak informował portal "Życie": NIEPRAWDOPODOBNE WYDARZENIA Z ŻYCIA ARTYSTKI HANKI BIELICKIEJ WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, Z CZYM ZMAGAŁA SIĘ GWIAZDA

Przypomnij sobie: PROGRAM WOLONTARIATU PRACOWNICZEGO NIEBAWEM PONOWNIE ZOSTANIE URUCHOMIONY. STOŁECZNI URZĘDNICY BĘDĄ POMAGAĆ W WALCE Z KORONAWIRUSEM. CZYM BĘDĄ SIĘ ZAJMOWAĆ

Portal "Życie" pisał również: NOWE OBOSTRZENIA WŁAŚNIE WESZŁY W ŻYCIE. SIEĆ BIEDRONKA WYSZŁA NAPRZECIW KLIENTOM I ZMIENIŁA GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW. KIEDY MOŻNA ROBIĆ ZAKUPY