Ostatni odcinek „The Voice of Poland” był wielkim zaskoczeniem. Nikt nie spodziewał się takiego werdyktu. Jest komentarz uczestniczki, która pożegnała się z programem.

Edyta Górniak nie zatrzymała w programie ulubienicy widzów

Wszyscy przewidywali, że może zajść daleko, mogła mieć szanse na wygraną. Widzowie byli bardzo zdziwieni decyzją, która zapadła.

Uczestniczką, o której mowa, jest Anna Serafińska. Jak przypomina WP, w poprzednim odcinku zaśpiewała utwór „Jak rzecz” Kasi Kowalskiej.

Anna Serafińska. Źródło: Youtube
Anna Serafińska. Źródło: Youtube

Widzowie byli zbulwersowani, gdy usłyszeli werdykt. Anna Serafińska musiała pożegnać się z programem. Wyborem Edyty Górniak oburzeni byli fani oraz inni jurorzy „The Voice of Poland”.

Edyta Górniak podsumowała krótko – choć głos Anny Serafińskiej jest niesamowity i ma „piękne serce”, to czuła, że nie może „wymienić jej na żadną ze swoich dziewczyn”.

Gdy uczestniczka „The Voice of Poland” opisywała swoje odczucia po odpadnięciu z programu, mówiła, że chciałaby w nim dłużej zostać, jednak musi pogodzić się z werdyktem, który usłyszała.

Pokusiła się o napisanie długiego postu, który umieściła na Instagramie. Postanowiła podziękować wszystkim, którzy na nią liczyli, a także zwróciła się bezpośrednio do Edyty Górniak. Jej również podziękowała – za pomoc w przygotowaniu oraz ciepłe słowa.

Fani do tej pory nie dowierzają, ale życzą Ani Serafińskiej dalszego rozwoju w tym, co kocha, i wszystkiego dobrego.

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: W JEDNYM ZE SZPITALI JEDNOIMIENNYCH STOJĄ PUSTE ŁÓŻKA, MIMO ŻE W INNYCH SZPITALACH BRAKUJE MIEJSC. O CO CHODZI? POWÓD JEST ZATRWAŻAJĄCY

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEBYWALE WAŻNE INFORMACJA DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW WARSZAWY. CHODZI O ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. W MIEŚCIE ZOSTANIE ZAMKNIĘTE PEWNE MIEJSCE

O tym się mówi w Polsce: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE Z MINISTERSTWA ZDROWIA. TYCH LEKÓW I PRODUKTÓW MEDYCZNYCH MOŻE ZABRAKNĄĆ W NASZYM KRAJU

O tym się mówi na świecie: ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA OSTRZEGA. KORONAWIRUS EWOLUOWAŁ. JEST NIEBEZPIECZNIE

Z życia gwiazd: ZENEK MARTYNIUK JEST BARDZIEJ SKUTECZNY NIŻ CLEO! ZNANY WOKALISTA DISCO POLO POBIŁ GWIAZDĘ POP! CZY CLEO SIĘ POZBIERA