Jak podaje portal "Plotek", na profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia najmłodszej pociechy Lewandowskich. Mała Laura skończy już niebawem pół roku. Na zamieszczonych fotografiach widać, że córeczka Lewandowskich rośnie jak na drożdżach i coraz więcej potrafi.

Anna Lewandowska pokazała Laurę!

Zarówno Anna Lewandowska, jak i jej mąż Robert dbają o prywatność swoich pociech i strają się publikować w mediach społecznościowych tylko takie zdjęcia, na których nie widać twarzy ich córek. W przypadku starszej Klary jest to coraz trudniejsze i czasem zdarzy się fotografia z twarzą dziewczynki.

Anna Lewandowska zamieszczając na Instagramie zdjęcia z małą Laurą zadbała, żeby na wszystkich twarz dziewczynki odwrócona była tyłem do obiektywu. Mimo to doskonale widać, że córeczka Roberta Lewandowskiego rośnie i zdobywa coraz więcej umiejętności. "Nasza Calineczka Laurka, już prawie pół roku z nami" - napisała w komentarzu dumna mama.

Fani nie kryją zachwytów

Pod wspólnym zdjęciem Anny Lewandowskiej i małej Laury zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów. Wielbiciele żony Lewego rozpływali się nad tym, jak Laura urosła, pisząc, że jest słodka i zachwycająca.

Nie mogło oczywiście zabraknąć pytań o to, dlaczego Anna Lewandowska nie pokaże twarzy dziecka. Anna nie odpowiedziała na te zaczepki, zapewne dlatego, że już wielokrotnie tłumaczyła, że stara się w ten sposób chronić prywatność swoich dzieci.

A jak wam podoba się najnowsze zdjęcie Anny Lewandowskiej i małej Laury?

To też może cię zainteresować: Druzgocąca decyzja Edyty Górniak, powiedziała swoim fanom „żegnajcie”. Wielbiciele wokalistki są załamani, wielu nie może powstrzymać łez

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy zgodnie z ostatnimi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd salony kosmetyczne i fryzjerskie zostaną zamknięte? Kto powinien się obawiać

O tym się mówi: Strajk kobiet trwa w najlepsze. Niebawem ulice miasta po raz kolejny zostaną zablokowane. Nie będzie to jednak Warszawa