Czy nowe obostrzenia wprowadzone przez rząd spowodują zamknięcie salonów fryzjerskich oraz salonów kosmetycznych? Kto powinien przygotować się na gorsze chwile w swoim biznesie?

Premier ogłosił kolejne zmiany

Sytuacja związana z koronawirusem w naszym kraju nie jest najlepsza. Od pewnego czasu nieprzerwanie mamy do czynienia ze wzrostem osób zakażonych, a ilość nowych przypadków, które pojawiają się w ciągu doby napawa niepokojem.

Z tego względu na wczorajszej konferencji premier Mateusz Morawiecki przekazał, ze już od najbliższej soboty wprowadzone zostaną nowe obostrzenia, które mają pomóc w zahamowaniu rozprzestrzeniania się wirusa.

Nowe obostrzenia wchodzą w życie już za kilka dni

Już od soboty nauka zdalna będzie obowiązywała także dzieci w klasach 1 -3. Dodatkowo zamknięte będą hotele, które będą mogły przyjmować tylko osoby podróżujące służbowo. Zamknięte zostaną także teatry, kina oraz muzea. Premier przekazał, że od soboty zamknięte zostaną także galerie handlowe.

Jak przekazuje portal Pikio, w centrach handlowych otwarte pozostaną tylko apteki, sklepy zoologiczne oraz sklepy spożywcze. Wszystkie inne lokale, także te świadczące usługi zostaną zamknięte.

Okazuje się zatem, że również salony fryzjerskie, kosmetyczne, a także studia tatuażu, które znajdują się na terenie galerii handlowych zostaną zamknięte. Jednak wszystkie pozostałe salony świadczące usługi z branży beauty, które znajdują się w wolnostojących budynkach na ten moment pozostają otwarte. Nie jest jednak wiadomo, jak długo potrwa taka sytuacja.

Jak informował portal "Życie": CZY W POLSCE ZOSTANIE WPROWADZONA GODZINA POLICYJNA I Z CZYM TO SIĘ WIĄŻE? TAKIE PRAWO ZOSTAŁO WPROWADZONE W KRAJACH EUROPEJSKICH, POLACY MAJĄ OBAWY

Przypomnij sobie: POJAWIŁO SIĘ KOLEJNE DUŻE OGNISKO ZAKAŻEŃ W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. SYTUACJA DOTKNĘŁA SENIORÓW, WIELE OSÓB MOŻE BYĆ NARAŻONYCH, PRZYKRE WIEŚCI

Portal "Życie" pisał również: NIESAMOWITY SUKCES JEDNEJ Z NAJMŁODSZYCH GWIAZD POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ! ZAROBKI VIKI GABOR POWALAJĄ NA KOLANA