Program „Królowe życia” od samego początku zyskał ogromną sympatię telewidzów. Fani produkcji z zaciekawieniem śledzą losy uczestników programu i nie mogą doczekać się kolejnych odcinków.

Dagmara Kaźmierska zyskała sławę dzięki programowi „Królowe życia”

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej charakterystyczną osobą w programie jest Dagmara Kaźmierska. Kobieta ma w sobie niesamowite pokłady energii i wszędzie jest jej pełno.

Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W „Królowych życia” można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kaźmierska z Conanem i Adrianną Eisenbach. Źródło: Instagram
Dagmara Kaźmierska z Conanem i Adrianną Eisenbach. Źródło: Instagram
Dagmara Kaźmierska z Conanem i Adrianną Eisenbach. Źródło: Instagram

Dagmara Kaźmierska często zachowuje się nieszablonowo, bywa nieprzewidywalna, a jej wybuchowy, zmienny charakter sprawia, że fani zastanawiają się, co tym razem wywinie celebrytka. Dzięki „Królowym życia” stała się ulubienicą telewidzów.

Dagmara Kaźmierska zdecydowała się na bardzo prywatne wyznanie

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Dagmara Kaźmierska ma za sobą mroczną przeszłość. W 2012 roku „królowa życia” trafiła do więzienia za sutenerstwo, zmuszanie młodych kobiet do prostytucji oraz działanie w zorganizowanej grupie przestępczej. Nie jest tajemnicą, że Dagmara Kaźmierska prowadziła własną agencję towarzyską.

Dziś „Królowa życia” uzależnienie do hazardu i niechlubną przeszłość ma już za sobą i nie chce wracać do tego tematu.

Jednak na kanapie u Kuby Wojewódzkiego została znowu zapytana o tą sprawę. Dziennikarz zapytał wprost: „Jak się handluje ludźmi?”.

Dagmara Kaźmierska. Źródło: plejada.pl
Dagmara Kaźmierska. Źródło: plejada.pl
Dagmara Kaźmierska. Źródło: plejada.pl

Nie wiem, bo nie handlowałam ludźmi. Za mało troszkę przeczytałeś, bo z zarzutu handel żywym towarem zostałam uniewinniona

- odpowiedziała Dagmara Kaźmierska.

Ponadto „królowa życia” zdecydowała się na dość intymne wyznanie i opowiedziała, jak się czuła w więzieniu.

Siedziałam tam na płaczu. Była tam strasznie duża tęsknota za Conanem. No i teraz jest tak, że nawet jakbym mogła zarobić miliony dolarów, to nie zrobiłabym nic, żeby znowu trafić do kryminału.

Dagmara Kaźmierska przyznaje, że w więzieniu zrozumiała swoje błędy i całkowicie przewartościowała swoje życie. Teraz gwiazda telewizyjnego show skupia się przede wszystkim na szczęściu swojego syna, Conana.

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO