W najlepsze trwa w TVP siódma edycja „Rolnik szuka żony”. W każdym kolejnym odcinku możemy zaobserwować rodzące się uczucie między uczestnikami, ale również ma miejsce wiele trudnych sytuacji, jak to, że z programu odeszła już dwójka osób – jedna z kandydatek Dawida i Mateusz, kandydat Magdy.

Każdy kolejny epizod wywołuje wielkie emocje u widzów, a wśród kandydatek i kandydatów zaczyna być widoczna rywalizacja o względów rolników i rolniczki. Najnowszy odcinek, który zobaczymy w niedzielę będzie należeć do Magdy. Czy dojdzie do czułości między nią a Pawłem?

„Rolnik szuka żony”: Najnowszy odcinek wywoła wielkie emocje wśród widzów. Z zapowiedzi wynika, ze naprawdę będzie się działo! Jeden z kandydatów okaże dużo czułości rolniczce Magdzie

W poprzednim odcinku programu z gospodarstwa Magdy wyjechał Mateusz, o jego odejściu z show zdecydowała sama rolniczka, która nie widziała przyszłości z mężczyzną. Oboje zgodzili się co do tego, że brak im wspólnych tematów, a dalsze dawanie sobie nadziei nie ma sensu. Decyzja Magdy spowodowała, że Adam i Paweł zaczęli ze sobą rywalizować o jej względy.

W zwiastunie odcinka można zobaczyć, że to Paweł zdecyduje się zrobić odważny krok, który ma go zbliżyć do Magdy i spowodować, by spojrzała na niego łaskawszym okiem. Jednak sama rolniczka nie będzie przekonana, czy jego intencje są naprawdę szczere.

„Nie czuję, żeby to było takie po prostu szczere, prosto z serca” - przyznała Magda cytowana przez Plotek.

Zwiastun nowego odcinka jest dostępny na Facebooku programu.

fot. Facebook

Jak informował portal "Życie ": „ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH”: KOLEJNY AKTOR WALCZY Z NIEULECZALNĄ CHOROBĄ. ODEJŚCIE DARIUSZA GNATOWSKIEGO WYWOŁAŁO ZASKOCZENIE, CO Z BĘDZIE Z PAŹDZIOCHEM

Przypomnij sobie: PORUSZAJĄCA OPOWIEŚĆ MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO O PRZYJACIELU, KTÓRY NIEDAWNO ODSZEDŁ. WOKALISTA ICH TROJE PRZEKONUJE, ŻE „SYSTEM NIE DZIAŁA”

Portal "Życie " pisał również: LEGENDARNA DZIENNIKARKA TVP WPROST O GRUNTOWNYCH ZMIANACH W TELEWIZJI! JOLANTA FAJKOWSKA POWIEDZIAŁA WPROST O TYM, CO MA MIEJSCE OBECNIE NA WORONICZA