Od 2011 roku nieprzerwanie trwa emisja programu „The Voice of Poland”. W każdej edycji pojawiają się uczestnicy, którzy podbijają serca Polaków. Nie inaczej jest teraz, podczas trwania już jedenastej edycji show!

Uczestnicy podbijają serca jurorów oraz widzów programu!

Jurorzy z trudem decydują, które występy uczestników programu należą do najlepszych. Ostatnio Weronika Szymańska oraz Krystian Ochman zaprezentowali utwór Billie Eilish oraz Khalida – „Lonely”. Swoim wykonaniem uczestnicy rozłożyli jury na łopatki!

— Było to tak poruszające, że właściwie nie chciałabym psuć i mówić czegoś banalnego. Wasze barwy głosu są obłędne. Pierwszy raz w programie zapomniałam, gdzie jestem - wyznała Edyta Górniak.

- Wzruszenie na maksa… Gdybym miała płytę z waszym nagraniem, leciałaby cały czas – dodała Urszula Dudziak.

- To był dla mnie pierwszy wykon w jedenastej edycji, który wywołał dreszcze – zaznaczył natomiast Michał Szpak, który przewodzi Weronice oraz Krystianowi.

Kto przejdzie dalej w zmaganiach?

Według informacji przekazanych przez portal Radio Zet, czarujący występ Weroniki Szymańskiej oraz Krystiana Ochmana będziemy mogli oglądać już jutro, 31 października na antenie TVP2 o godzinie 21:00.

Kto jeszcze zaskoczy jury oraz publiczność i kto przejdzie dalej w programie? Tego dowiemy się już niebawem! Fani z niecierpliwością oczekują emisji kolejnego odcinka, w którym uczestnicy będą zmagać się w pojedynkach!