Sensacyjne doniesienia jednego z tygodników! „Na Żywo” przekonuje, że sieć komórkowa, z którą aktorka jest związana od wielu lat ma plan zakończenia z nią współpracy. W grę wchodzi utrata dużych pieniędzy.

Barbara Kurdej-Szatan miesiąc temu urodziła drugie dziecko i od tego czasu pozostaje na urlopie macierzyńskim. Jednak w dobie Strajku Kobiet postanowiła aktywnie włączyć się w akcję i choć z kanapy to protestuje przeciwko wyrokowi TK. Najpierw opublikowała w mediach społecznościowych bardzo mocny post, który Instagram niemal od razu ocenzurował. Nazajutrz na swój pofil wrzuciła zdjęciem z synem, tulonym do piersi i podkreśliła w opisie fotografii, że wspiera, jak tylko potrafi wszystkich protestujących.

„PROTESTUJEMY! Jestem całym sercem i myślami ze wszystkimi, którzy wyszli teraz na ulicę. Nie dajmy się tej bandzie! Będziemy walczyć #strajkkobiet #piekłokobiet” – stwierdziła, cytowana przez Jastrząb Post.

Barbara Kurdej-Szatan straci jedno z głównych źródeł dochodu? Sensacyjne doniesienia jednego z tygodników, w grę wchodzą duże pieniądze

Niedawno do mediów prxedostała się informacja o kupnie przez Szatanów nowego mieszkania w centrum Warszawy. Obecnie odbywa się w nim remont i jeśli wszystko zostanie zakończone w terminie to rodzina będzie mogła się wprowadzić pod koniec roku. Mimo tego, że pozornie w życiu Barbary Kurdej-Szatan i jej męża Rafała wszystko układa się dobrze to „Na Żywo” donosi o potencjalnych kłopotach finansowych aktorki. Polsat miał zrezygnować z kontynuacji serialu „W rytmie serca”, w którym aktorka grała, a w „M jak Miłość” podobno nie ma dla niej miejsca, jak utrzymuje Jastrząb Post.

Informator tygodnika przekonuje, że po siedmiu latach współpracy telefonia komórkowa, z którą aktorka ma podpisany kontrakt chce go z nią zakończyć. Gwiazda miała podpisać papiery tylko do końca roku.

„W branży mówi się, że firma nie przedłuży z nią umowy, bo reklama funkcjonuje na rynku zbyt długo i należy odświeżyć wizerunek marki, zastępując ją kim innym” — zdradza ekspert od reklamy, cytowany przez Jastrząb Post.

Gwiazda jednak nie skomentowała do tej pory tych doniesień.

fot. Instagram @kurdejszatan

Jak informował portal "Życie ": „ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH”: KOLEJNY AKTOR WALCZY Z NIEULECZALNĄ CHOROBĄ. ODEJŚCIE DARIUSZA GNATOWSKIEGO WYWOŁAŁO ZASKOCZENIE, CO Z BĘDZIE Z PAŹDZIOCHEM

Przypomnij sobie: PORUSZAJĄCA OPOWIEŚĆ MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO O PRZYJACIELU, KTÓRY NIEDAWNO ODSZEDŁ. WOKALISTA ICH TROJE PRZEKONUJE, ŻE „SYSTEM NIE DZIAŁA”

Portal "Życie " pisał również: LEGENDARNA DZIENNIKARKA TVP WPROST O GRUNTOWNYCH ZMIANACH W TELEWIZJI! JOLANTA FAJKOWSKA POWIEDZIAŁA WPROST O TYM, CO MA MIEJSCE OBECNIE NA WORONICZA