Jak podaje portal "Jastrząb Post", po Dagmarze Kaźmierskiej jej fani mogą spodziewać się niemal wszystkiego. "Królowa życia" nie tylko szokuje, ale nie ma dla niej tematu nie do poruszenia. Ostatnio zdradziła, że obecnie żyje we wstrzemięźliwości w związku z tym, że nie ma partnera. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym niepokój budzą oczy Dagmary.

Co stało się z oczami Dagmary Kaźmierskiej?

Na swoim profilu na Instagramie Dagmara Kaźmierska zamieściła niedawno zdjęcie z jedną ze swoich przyjaciółek. "Królowa życia" jak zwykle zadbała o swój wygląd. Idealne uczesanie, makijaż i perfekcyjna stylizacja zeszły jednak na dalszy plan, bo uwagę wszystkich przyciągają oczy Dagmary Kaźmierskiej.

Gadzie źrenice "królowej życia" przerażają i przywodzą na myśl halloweenową stylizację. Nie od dziś wiadomo, że Dagmara Kaźmierska uwielbia smoki. Najwidoczniej postanowiła się upodobnić do tych stworzeń zakładając zielone soczewki z poprzecznymi źrenicami.

Fani zachwyceni?

Wyjątkową fotografię "Królowa życia" opatrzyła komentarzem: "Jedynymi pięknymi oczami są te, które patrzą na ciebie z czułością. Coco Chanel. Dobrej nocy kochani ode mnie i od mojej Moni". Fani są oczarowani spojrzeniem Dagmary, choć zdecydowanie bardziej tym naturalnym o czym piszą w komentarzach.

"Dagmarko twoje fajniejsze" - pisze jedna z obserwatorek na Instagramie. "Oczy są odzwiercidleniem duszy" - dodała inna. "Aż się przestraszyłam" - skomentowała fanka.

A jak wam podoba się Dagmara w tej gadziej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Agnieszka Chylińska wystosowała przełomowy apel. Wokalistka zaadresowała go do wszystkich, jej stanowisko w sprawie orzeczenia jest jasne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mężczyzna złowił w Polsce niezwykłą rybę. Taki widok może spędzić sen z powiek wędkarzy

O tym się mówi: Papież Franciszek zwrócił się z ważnym apelem do Polaków. Przypomniał poglądy świętego Jana Pawła II