W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazje oglądać finał 11 edycji Tańca z Gwiazdami. Zwycięzcami okazali się modelka Edyta Zając i jej partner Michał Bartkiewicz. Jak się okazuje wynik nie spodobał się jednemu z jurorów.

Taniec z Gwiazdami/ https://jastrzabpost.pl/
Taniec z Gwiazdami/ https://jastrzabpost.pl/
Taniec z Gwiazdami/ https://jastrzabpost.pl/

Taniec z Gwiazdami. Nie wszyscy są zadowoleni z finału 11 edycji show

Okazuje się, ze wśród niezadowolonych z wyniku znalazła się także Czarna Mamba Iwona Pavlocić. Podczas rozmowy z Fakt24 podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat wyniku.

- Zgadzam się z piątkowym werdyktem telewidzów (...) To program rozrywkowy i nie zawsze wygrywają w nim ci, którzy prezentują najlepsze umiejętności taneczne.

Jak powiedziała Czarna Mamba zgadza się z głosami telewidzów jednocześnie rozumiejąc, ze programy tego typu wygrywane są przez osoby, które niekoniecznie od samego początku były jego faworytami. Często jest tak, że liczy się progres, który zwyciężczyni tej edycji osiągnęła.

Co ciekawe jurorka uznała, że wygrana Edyty Zając jest idealnym przykładem na to, że nawet osoby z mniejszym talentem tanecznym są w stanie wygrać program takiego pokroju. Wystarczy, że widzowie zauważą postęp, który w tym wypadku widoczny był z odcinka na odcinek. Jak powiedziała zasiadająca w jury Ivona, ma nadzieje, że telewidzowie glosujący na modelkę zauważyli fakt, ze jej konkurentka Julia Wieniawa tańczyła dużo lepiej. Kończąc swoja wypowiedz Pavlović uznała, ze za sukcesem Edyty stoi to coś, co urzekło widzów.

Jak powiedziała Pavlović z doświadczenia wie, że nie zawsze programy tego typu wygrywają najzdolniejsi uczestnicy. Co więcej jej zdaniem społeczeństwo niekoniecznie przepada za osobami posiadającymi talenty. Jak uznała Polacy wolą osoby skromniejsze, bardziej przyziemne, którym nie zawsze wszystko wychodzi idealnie. Ponadto osoby wyciszone i skromne wzbudzają więcej sympatii niż te pewne swoich możliwości i skupione na celu. W programach tego typu liczy się progres.

- Julia mogła przegrać przez to, że od początku tańczyła bardzo dobrze i dla laika nie było u niej widać postępu. Dlatego ludzie wzięli w obronę osobę bardziej nieporadną. Jestem przekonana, że nikt z osób, które głosowały na dziewczyny, nie miał wątpliwości, kto lepiej tańczy - powiedziała bez ogródek jurorka TzG Ivona Pavlović.

Ivona Pavlović, Wojciech Oświęcimski
Ivona Pavlović, Wojciech Oświęcimski
Ivona Pavlović, Wojciech Oświęcimski

To też może cię zainteresować: POTWIERDZONE PRZYPADKI ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM W WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ. AKADEMIK PRZEKSZTAŁCONY NA IZOLATORIUM