Edyta Górniak to jedna z gwiazd, która w świetle obecnej trudnej sytuacji kobiet w Polsce postanowiła zdobyć się na trudne wyznanie. Okazuje się, że nie tak dawno straciła ciążę.

Dotychczas nie mówiła o tym bolesnym dla niej wydarzeniu, tymczasem okazuje się, że zaledwie dwa lata temu poroniła. Już niedługo po tej traumie wróciła na scenę.

Edyta Górniak w wyznaniu o poronieniu

Edyta Górniak zdaje się być artystką, która zawodowo osiągnęła już bardzo wiele – jest uznawana za jedną z najlepszych wokalistek swojego pokolenia, ma ogromną popularność, właśnie nagrywa kolejną płytę i jest trenerką w „The Voice of Poland”.

Edyta Górniak/screen YouTube
Edyta Górniak/screen YouTube
Edyta Górniak/screen YouTube

Jednak prywatnie nie jest u niej aż tak kolorowo. Jastrząb Post zwraca uwagę na to, co mówiła sama Górniak o miłości.

- Mogę budować już tylko przyjaźnie i relacje w bezpiecznej odległości. Kompletnie nie służy mi to, w jaki sposób ludzie się ze sobą obnoszą, budując relacje, zaufanie a potem burząc to. Im jestem starsza, tym gorzej to znoszę. Nie pozwolę nikomu zbliżyć się do mnie tak blisko, żeby spowodował dewastację mojego serca, zdrowia – ujawniła jakiś czas temu.

W swoich social mediach stara się być blisko fanów. Teraz postanowiła opowiedzieć o tym, jak straciła ciążę.

Edyta Górniak/screen Instagram @edytagorniak
Edyta Górniak/screen Instagram @edytagorniak

- Ten czas rozpoczęcia trasy był dla mnie strasznie trudny. Dlatego, że ja kiedy przygotowywałam się do tych koncertów byłam jeszcze w ciąży. Jeszcze, jak mieliśmy próby z chłopakami… A potem utraciłam tą ciążę i weszłam w koncerty – mówiła o trasie sprzed dwóch lat.

- Wasza wdzięczność po koncertach była tak wielka, za co bardzo dziękuje. Ale wy nawet nie wiecie jak bardzo pomogliście mi. To dzisiaj wam mogę powiedzieć. Po dwóch latach. Zobaczyłam te zdjęcia i tam jestem taka pulchna na tych zdjęciach z Gdańska. Dlatego, że chwilę wcześniej właśnie utraciłam tą ciążę. Nieświadomie daliście mi bardzo duże wsparcie i za to bardzo bardzo dziękuję. Ale tak widocznie musiało być – mówiła.

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: DEMONSTRACJE W STOLICY TRWAJĄ W NAJLEPSZE. DO STRAJKUJĄCYCH KOBIET DOŁĄCZAJĄ ROLNICY. NIEBAWEM MIASTO BĘDZIE CAŁKOWICIE ZABLOKOWANE

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZDUMIEWAJĄCE WIEŚCI, KOBIETA ZRZUCONA ZE SCHODÓW KOŚCIOŁA! POTRZEBOWAŁA POMOCY MEDYCZNEJ, WEZWANO KARETKĘ, DRUZGOCĄCE SCENY W JEDNYM Z POLSKICH MIAST

O tym się mówi w Polsce: CZY POLACY MUSZĄ LICZYĆ SIĘ Z LOCKDOWNEM? OKAZUJE SIĘ, ŻE NIEWYKLUCZONA JEST POWTÓRKA SYTUACJI Z WIOSNY

O tym się mówi na świecie: RODZINA KRÓLEWSKA SPODZIEWA SIĘ NOWEGO CZŁONKA RODZINY? FANI KSIĄŻĘCEJ PARY NIE MAJĄ ZŁUDZEŃ

Z życia gwiazd: WSZYSTKO JASNE, JULIA WIENIAWA ZDRADZIŁA POWÓD KŁÓTNI Z KASIĄ SAWCZUK. CZY POSZŁO O ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO