Mimo pandemii Katarzyna Glinka przeżywa niesamowity czas w swoim życiu. Lubiana aktorka została po raz drugi w maju tego roku mamą – na świat przyszedł jej synek, Leon, którego ojcem jest narzeczony aktorki, Jarek. Od dłuższego czasu zakochani tworzą szczęśliwą rodzinę, pełną miłości i wzajemnej akceptacji.

Zakochani postanowili urządzać wspólny dom i wpadli w wir prac remontowych, urządzania wnętrz, malowania ścian czy wyboru mebli. Mają ze sobą konsultować każdą, nawet najmniejszą decyzję i wybór, bo mają nadzieję, że będzie to ich wspólne miejsce.

Aktorka postanowiła zaskoczyć swojego ukochanego! Niespodzianka, jaką przygotowała dla narzeczonego zwaliła go z nóg

Jest jednak pewna rzecz, której aktorka nie chciała konsultować z ukochanym, chcąc w ten sposób sprawić mu niespodziankę! Dlaczego to zrobiła? Jej narzeczony obchodził niedawno czterdzieste urodziny i właśnie z tego powodu Kasia Glinka postanowiła zrobić coś, co pozwoli ukochanemu nie zapomnieć o tym dniu do końca życia. Jak to zrobiła? Urządziła przyjęcie-niespodziankę w jednej z restauracji w Warszawie.

Podczas imprezy obecni byli bliscy Jarka i Kasi, a także ich przyjaciele. Przygotowany został tort, a sam solenizant do końca nie wiedział, że to impreza na jego cześć.

"To była najlepsza impreza-niespodzianka EVER! Jak Ty znalazłaś tych wszystkich ludzi!? Jak Ci się udało ukryć całe przygotowania przede mną!? Jak mogłem się zupełnie nie zorientować!? Ty to mnie chyba kochasz... bo ja Ciebie na pewno! " - napisał wzruszony Jarek w swoich mediach społecznościowych, cytowany przez Pomponik.

fot. Youtube @Twoja Równowaga

Jak informował portal "Życie ": LECH WAŁĘSA POKAZAŁ, ŻE MA DO SIEBIE DUŻY DYSTANS, ZAMIEŚCIŁ W SIECI ZDUMIEWAJĄCY FILMIK. SYMPATYCY BYŁEGO PREZYDENTA NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ ŚMIECHU

Przypomnij sobie: DAGMARA KAŹMIERSKA POWALIŁA NA KOLANA FANÓW SWOIM WIDOKIEM. GWIAZDA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNE NAGRANIE, TRZEBA MIEĆ DUŻO DYSTANSU DO SIEBIE

Portal "Życie " pisał również: KOLEJNE ZNANE OSOBY WYRAŻAJĄ SWÓJ ŻAL SPOWODOWANY ODEJŚCIEM DARIUSZA GNATOWSKIEGO. GRAŻYNA WOLSZCZAK SPOTKAŁA SIĘ JEDNAK Z MOCNĄ KRYTYKĄ