To trudny czas dla blisko 88-letniej wokalistki, która przyznaje, że mimo wieku jest w świetnej formie i chciałaby ruszyć w trasę koncertową w Polsce. Jednak miłość do sparaliżowanego męża i opieka nad nim jest dla Sławy Przybylskiej priorytetem i choć wymaga to ogromnie dużo czasu i zaangażowania to nie oznacza, że w obecnej sytuacji Sława Przybylska nie może śpiewać!

"Śpiewanie jest dla mnie jak powietrze. Odkąd pamiętam, oddycham śpiewaniem" – mówiła w trakcie ostatniego recitalu w kultowym "Kalinowym Sercu" na warszawskim Żoliborzu, gdy dziękowała publiczności za owacje na stojąco Sława Przybylska, przywoływana przez Pomponik.

Wokalistka przyznaje, że mimo wieku nie chce kończyć kariery i ma w planach trasę koncertową. Dziś gwiazda zbliża się do 90-tki, a w tym roku mija 65 lat pracy artystycznej.

Wielka polska wokalistka przeżywa wielkie trudności. Sława Przybylska przyznaje, że życie doświadczyło ją w ostatnich latach, mąż zabiera jej niemal cały czas

Gwiazda przyznaje, że nigdy nie śpiewała po to, by się dorobić i pieniądze nigdy jej nie interesowały. Dziś zajmuje się przede wszystkim opieką nad sparaliżowanym mężem po rozległym udarze, Janem Krzyżanowskim.

"Jestem teraz pielęgniarką, kucharką i sprzątaczką" – mówi wprost wokalistka i przyznaje, że choć jej ukochany potrzebuje nieustannej opieki to nie oznacza, że ona nie może śpiewać.

Okazuje się bowiem, że wokalistka wciąż otrzymuje propozycje występów.

„Jestem szczęśliwa, że nie zostałam zapomniana i odstawiona na bok, bo wciąż mi się chce śpiewać. Moje życie trwa!" – wyjaśnia Pomponikowi, przekonując, że planuje wyruszyć w Polskę z serią recitali, zanim skończy 90 lat.

fot. Youtube

Jak informował portal "Życie ": LECH WAŁĘSA POKAZAŁ, ŻE MA DO SIEBIE DUŻY DYSTANS, ZAMIEŚCIŁ W SIECI ZDUMIEWAJĄCY FILMIK. SYMPATYCY BYŁEGO PREZYDENTA NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ ŚMIECHU

Przypomnij sobie: DAGMARA KAŹMIERSKA POWALIŁA NA KOLANA FANÓW SWOIM WIDOKIEM. GWIAZDA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNE NAGRANIE, TRZEBA MIEĆ DUŻO DYSTANSU DO SIEBIE

Portal "Życie " pisał również: KOLEJNE ZNANE OSOBY WYRAŻAJĄ SWÓJ ŻAL SPOWODOWANY ODEJŚCIEM DARIUSZA GNATOWSKIEGO. GRAŻYNA WOLSZCZAK SPOTKAŁA SIĘ JEDNAK Z MOCNĄ KRYTYKĄ