Choć chciała się spotkać z Andrzejem Dudą to Dagmara Kaźmierska nie została wpuszczona na teren posiadłości, w której znajdowała się głowa państwa. Jaki był cel jej wizyty? Aż trudno w to uwierzyć!

Nie da się ukryć, że Dagmara Kaźmierska zrobiła ogromna karierę w polskim show-biznesie, mimo swojej dość trudnej przeszłości. Trzeba przyznać, że celebrytka i niekwestionowana gwiazda „Królowych Życia” doczekała się dużej popularności za sprawą swojej bezkompromisowości i mocnego poczucia humoru. Widzowie TTV wręcz ją uwielbiają, choć nie raz zdarzyło się jej wprowadzić ich w zażenowanie jej zachowaniem. Jednak co skłoniło Dagmarę Kaźmierską do zażądania od prezydenta rozmowy? Powód może naprawdę zdumiewać, a niektórych nawet zbulwersować!

Zaskakujące żądanie Dagmary Kaźmierskiej! Celebrytka chciała się widzieć z prezydentem Andrzejem Dudą, cel tej wizyty zdumiewający, fani nie dowierzają

Okazuje się, że w najnowszym odcinku „Królowych Życia” mogliśmy zobaczyć, że Dagmara wraz z synem Conanem i jego znajomym Markiem i przyjaciółką Wiolettą wyjechała do Juraty na wakacje. Podczas wspólnego obiadu Conan przypomniał mamie, że mieli pojechać na wiec Andrzeja Dudy, który zawitał nad morze.

Nagle cała ekipa zrozumiała, że nie ma zasięgu w telefonie i stwierdzili, ze pewnie to wina prezydenta. Wkurzona Dagmara postanowiła ruszyć do chronionej przez wojsko bazy, w której znajduje się prezydent Andrzej Duda i rozwiązać problem „u źródła”.

„Sprawa jest całkiem poważna. Internet, to wiadomo, ciężko bez Internetu. Ani kliknąć "Kup teraz", ani oglądnąć - mówiła przejęta Dagmara, cytowana przez Pudelek.

Gdy Conan stwierdził, że w życiu ich nie wpuszczą, oburzona Dagmara postanowiła udowodnić, ze ona potrafi!

Gdy spotkała się ze strażnikiem, ten odmówił jej wstępu i poradził, aby skontaktowała się z rzecznikiem prasowym Kancelarii Prezydenta. Dagmara zdążyła jeszcze wytłumaczyć, że nie jest pijana, a jej chód to wynik wypadku sprzed ponad roku.

„Ale on ogólnie tutaj jest, przyjechał? - dopytywała Dagmara. Chcieliśmy pogadać, Internet załatwić. Czyli to nie jest tak łatwo się dostać? Przecież to nasz prezydent - oburzyła się mocno Kaźmierska.

Po powrocie do auta zapewniła jednak Conana, że wszystko załatwi.

Jak informował portal "Życie ": LECH WAŁĘSA POKAZAŁ, ŻE MA DO SIEBIE DUŻY DYSTANS, ZAMIEŚCIŁ W SIECI ZDUMIEWAJĄCY FILMIK. SYMPATYCY BYŁEGO PREZYDENTA NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ ŚMIECHU

Przypomnij sobie: DAGMARA KAŹMIERSKA POWALIŁA NA KOLANA FANÓW SWOIM WIDOKIEM. GWIAZDA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNE NAGRANIE, TRZEBA MIEĆ DUŻO DYSTANSU DO SIEBIE

Portal "Życie " pisał również: KOLEJNE ZNANE OSOBY WYRAŻAJĄ SWÓJ ŻAL SPOWODOWANY ODEJŚCIEM DARIUSZA GNATOWSKIEGO. GRAŻYNA WOLSZCZAK SPOTKAŁA SIĘ JEDNAK Z MOCNĄ KRYTYKĄ