Kamil Stoch od lat cieszy się w Polsce i nie tylko wielką popularnością, a jego występy są oklaskiwane za każdym razem, gdy tylko usiądzie na belce startowej. 33-latek od wielu lat godnie reprezentuje barwy Polski, odnosząc nie tylko sukcesy jako indywidualny zawodnik, ale również w drużynie, a dzięki temu Polska od lat może mieć jedną z najmocniejszych reprezentacja podczas konkursów drużynowych w skokach narciarskich.

Nie da się ukryć, że dzięki godnemu następcy Adama Małysza, Kamilowi Stochowi skoki narciarskie to wciąż nasz narodowy sport. To również jasne, że wielkie sukcesy wiążą się z gratyfikacją finansową i Kamil Stoch zarobił spore sumy pieniędzy. Jego dom w górach powala na kolana!

Dom, w którym mieszka Kamil Stoch robi potężne wrażenie! Skoczek może pochwalić się prawdziwą góralską rezydencją

To oczywiste, że lider polskiej kadry w pełni zasługuje na to, aby posiadać dom, w którym może wypoczywać między kolejnymi sezonami i startami w Pucharze Świata, a sam nie oszczędzał przy jego budowie. Widok dosłownie zapiera w piersiach.

Co ciekawe, kamień węgielny i sosręb, czyli główną belkę do podtrzymywania stropu w konstrukcji domu dostał od władz swojej rodzinnej miejscowości, czyli Zębu. To właśnie był początek jego pięknego domu.

fot. Instagram @kamilstochofficial

„Stworzenie takiej konstrukcji jest niezmiernie trudne i niewielu cieśli potrafi poradzić sobie z precyzją takiego wykonania. Kamieniarka ułożona z kilkutonowych głazów także stanowi o atrakcyjności budowli. Wszystkie elementy to rękodzieło i praca lokalnych artystów - mistrzów, z którymi z przyjemnością współpracuję - mówił Adam Bukowski, architekt w rozmowie z serwisem Cztery Kąty, cytowany przez portal Ze Stadionu.

Dom Kamila wygląda jak rozbudowana góralska chata i niemal góruje nad najwyżej położoną miejscowością w Polsce. Sam skoczek zawsze podkreślał, że chciał mieć dom, w którym znajdzie spokój wraz z żoną.

fot. Instagram @kamilstochofficial

fot. YouTube @Podróże Polskie

Jak informował portal "Życie ": LECH WAŁĘSA POKAZAŁ, ŻE MA DO SIEBIE DUŻY DYSTANS, ZAMIEŚCIŁ W SIECI ZDUMIEWAJĄCY FILMIK. SYMPATYCY BYŁEGO PREZYDENTA NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ ŚMIECHU

Przypomnij sobie: DAGMARA KAŹMIERSKA POWALIŁA NA KOLANA FANÓW SWOIM WIDOKIEM. GWIAZDA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNE NAGRANIE, TRZEBA MIEĆ DUŻO DYSTANSU DO SIEBIE

Portal "Życie " pisał również: KOLEJNE ZNANE OSOBY WYRAŻAJĄ SWÓJ ŻAL SPOWODOWANY ODEJŚCIEM DARIUSZA GNATOWSKIEGO. GRAŻYNA WOLSZCZAK SPOTKAŁA SIĘ JEDNAK Z MOCNĄ KRYTYKĄ