Jak podaje portal "Radio Zet", w ostatnim odcinku programu "The Voice of Poland" uczestnicy wkroczyli w etap bitew. Wynik jednej z nich wzbudził wiele kontrowersji. Wielu widzów w mocnych słowach oceniło decyzję Tomsona i Barona w bitwie Michaliny Lipińskiej i Hamzy Aboumaachara.

Emocjonujące bitwy

Ruszyły bitwy w 11 odsłonie zmagań w programie "The Voice of Poland". W ostatnim odcinku widzowie mieli okazję zobaczyć pojedynek Michaliny Lipińskiej i Hamzy Aboumaachara, których trenerami byli Baron i Tomson z zespołu Afromental. Muzycy wybrali dla swoich podpiecznych utwór "„I Just Can't Stop Loving You” wykonywany w oryginale przez Michaela Jacksona i Siedah Garrett.

Tuż po zakończonym występie Baron i tomson stwierdzili, że wykonanie Michaliny było perfekcyjne, jednak ostatecznie zdecydowali, że bitwę wygrał Hamza. Wielu widzów taki werdykt rozzłościł. Odrzucenie Lipińskiej pomimo jej wspaniałego występu było dla nich niezrozumiałe i sprawiedliwe.

Komentarze widzów

"Totalnie nie rozumiem argumentu chłopaków przy wyborze" - stwierdził jeden z widzów. "Po co bitwy, skoro nie wybierają zwycięzcy, tylko osobę z większym potencjałem?" - dodał inny. "Eliminacje mają wyłonić lepszego, a nie dawać szansę gorszemu" - oburzyła się internautka. "Strasznie niesprawiedliwy wybór" - skwitowali.

Michalina Lipińska na szczęście nie odpadła z programu. Szansę postanowia jej dać Edyta Górniak, która zdecydowała się na kradzież.

YouTube

A jak wy oceniacie występ Michaliny i Hamza? Co sądzicie o wyborze chłopaków z Afromental?

To też może cię zainteresować: Czy jeden z bohaterów programu „Rolnik szuka żony” nie mówi prawdy? Fani są zaintrygowani postawą Józefa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jedna z parafii mocno oburzyła wiernych. Kościół postanowił wycenić swoje usługi. Parafianie twierdzą, że to niedopuszczalne

O tym się mówi w Polsce: Jerzy Owsiak ma koronawirusa. Zwrócił się z ważnym apelem do Polaków

Z życia gwiazd: Barbara Kurdej-Szatan wzbogaciła się o 200 tysięcy złotych? Sensacyjne doniesienia jednego z tabloidów, chodzi o synka gwiazdy „M jak Miłość”