Kariera medialna Izabeli Janachowskiej

Jak podaje portal "Pudelek", Izabela Janachowska to jedna z przodujących celebrytek, która stale może cieszyć się popularnością i bogactwem. Czemu i komu zawdzięcza tak bajkowe życie? Poznajcie jej historię!

Izabela Janachowska po raz pierwszy pojawiła się w mediach za sprawą programu "Taniec z Gwiazdami". Kobieta od 8. roku życia zajmowała się tańcem towarzyskim, który był jej ogromną pasją. W show występowała od 2009 roku i trenowała między innymi Radosława Majdana, z którym przypisywano jej romans, bowiem bramkarz był od razu po rozwodzie z Dodą, a dodatkowo mocno komplementował wówczas Izabelę w mediach.

Janachowska poznała w międzyczasie starszego o ponad ćwierć wieku Krzysztofa Jabłońskiego - biznesmena, który był niegdyś mechanikiem samochodowym, a dorobił się fortuny na produkcji świec i zniczy. Miłość pomiędzy parą kwitła, jednak niestety Iza musiała zmierzyć się z poważnym problemem. Podczas treningów doznała kontuzji kolana, przez którą na zawsze musiała zrezygnować z profesjonalnej kariery tanecznej.

Po jakimś czasie celebrytka wzięła ślub z ukochanym Krzysztofem i podczas przygotowań do uroczystości odnalazła nową pasję. Od tego momentu prowadzi blog o tematyce ślubnej, projektuje kreacje dla panien młodych i występuje w wielu telewizyjnych programach. Iza może cieszyć się luksusowym życiem. Młoda mama ma własnego szofera, który wozi ją nawet do cukierni.

To również może Cię zainteresować: MAŁGORZATA ROZENEK NIE ROZPIESZCZA SWOICH DZIECI. OPOWIEDZIAŁA, JAK WYCHOWUJE DORASTAJĄCYCH SYNÓW

Zobacz także: ZACHOWANIE EDYTY GÓRNIAK JEST GODNE PODZIWU. OKAZUJE SIĘ, ŻE DLA ARTYSTKI PIENIĄDZE NIE SĄ NAJWAŻNIEJSZE