Rafał Trzaskowski, czyli prezydent Warszawy, postanowił być jedną z osób, które osobiście pogratulują polskiej tenisistce.

Iga Świątek w minioną sobotę została pierwszą Polką w historii naszego kraju, której udało się osiągnąć taki sukces. 19-latka wygrała turniej Wielkiego Szlema. Jak zauważa Pudelek, po tym wydarzeniu wszyscy gratulują jej osiągnięcia, znalazło się także sporo osób, które zainteresowały się tenisem.

Rafał Trzaskowski spotkał się z Igą Świątek

Iga Świątek wróciła do Polski w poniedziałkowy wieczór. Od tego czasu nie ma kiedy odetchnąć – co i rusz spotyka się z dziennikarzami i udziela wywiadów lub też widuje się z ważnymi dla kraju osobami, które składają jej gratulacje.

Iga Świątek / YouTube:  Eurosport Polska
Iga Świątek / YouTube: Eurosport Polska

W środę jedną z osób, z którymi widziała się Świątek, był Rafał Trzaskowski, czyli obecny prezydent Warszawy. Zdjęcie z tego spotkania Trzaskowski pokazał w mediach społecznościowych.

„Dziś spotkałem się z Igą Świątek, naszą mistrzynią Roland Garros i z całym jej teamem. Każdy chyba marzy dziś o takim spotkaniu. Tak jak dziś każdy nagle stał się ekspertem od tenisa” – napisał pod wspólną fotką.

„Dziękuję za determinację, klasę i dobrą energię w życiu, a na korcie technikę, siłę i opanowanie - iście mistrzowską mieszankę. Dziękuję za emocje podczas #FrenchOpen. Czekamy na więcej!” – dopinguje tenisistkę.

Trzaskowski dał Idze Świątek list z gratulacjami, zamówił także tort. Internauci oburzyli się szczególnie faktem, że… w liście znalazł się poważny błąd.

Nazwisko Igi zostało napisane niepoprawnie – zamiast „Świątek” ktoś napisał „Światek”.

Przypomnij sobie o… NAJNOWSZE INFORMACJE O OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW “CZAJKA”. ŚCIEKI PONOWNIE ZOSTANĄ ZRZUCONE DO WISŁY. O CO CHODZI? RAFAŁ TRZASKOWSKI WYJAŚNIA

Jak informował portal Życie: W JEDNYM Z POLSKICH KLASZTORÓW SYTUACJA Z POWODU KORONAWIRUSA JEST NIEZWYKLE POWAŻNA. NIESTETY, ZAKONNICY PRZEKAZALI BARDZO SMUTNĄ INFORMACJĘ

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: W CENTRUM ONKOLOGII WSTRZYMANO DZIAŁANIE JEDNEGO Z ODDZIAŁÓW W ZWIĄZKU Z WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONWAIRUSEM. PACJENCI NIE SĄ PRZYJMOWANI