Jak podaje portal "Pomponik", wiele wskazuje na to, że Danuta Martyniuk zrozumiała, że jej zachowanie w ostatnich tygodniach nie było odpowiednie. Żona Zenka Martyniuka postanowiła przeprosić byłą już żonę swojego syna, Ewelinę Golczyńską. Aż trudno uwierzyć w słowa, które padły!

Rozwód Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej

Od rozwodu Daniela Martyniuka i Eweliny minęło już kilka tygodni, choć nadal o byłych małżonkach jest głośno. Wszystko za sprawą wypowiedzi samego Daniela i jego mamy Danuty, którzy nie przebierali w słowach, zarzucając Ewelinie m.in. to, że była z młodym Martyniukiem tylko dla pieniędzy.

Danuta Martyniuk mówiła w mediach o drogich prezentach kupowanych przez nią i Zenka dla wnuczki oraz o tym, że była żona Daniela powinna zwrócić pierścionek zaręczynowy. Dziewczyna postanowiła odesłać wszystko, co podarowali jej Martyniukowie, choć i to nie zakończyło medialnego ataku na nią.

YouTube

Danuta Martyniuk zrozumiała swój błąd?

Widać upłynęło już wystarczająco czasu, żeby Danuta Martyniuk ochłonęła po rozwodzie ukochanego syna i podeszła do całej sprawy ze znacznie większym dystnsem. Przyznała, że żałuje tego, jak zachowywała się w ostatnim czasie i postara się poprawić swoje relacje z Eweliną.

"Chciałabym przeprosić Ewelinę i jej rodziców za wszystko, co powiedziałam przed sądem. Nie powinnam dopuścić, żeby zawładnęły mną złe emocje. W nerwach wypowiedziałam zbyt wiele przykrych słów. Wcale nie myślę o niej źle. Pragnę żyć w zgodzie z Eweliną i być z nią w stałym kontakcie. To w końcu mama mojej jedynej wnuczki. Zawsze będzie bliska mojemu sercu, mimo że małżeństwo z Danielem im nie wyszło" - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Danuta Martyniuk.

Żona Zenka Martyniuka przyznała również, że ostatnio miała okazję porozmawiać z Eweliną i dostrzegła szansę na dogadanie się. Zapewniła, że nie będzie się starała odebrać jej dziecka, ale liczy na częstsze spotkania z Laurą niż te zasodząne przez sąd.

YouTube

Wierzycie w szczerość przeprosin Danuty Martyniuk?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Bardzo ważny apel znanego prezentera. Tomasz Kammel liczy na to, że fani wskażą mu właściwą drogę

O tym się mówi: Małopolska: Kraków i większość powiatów w województwie trafi w tym tygodniu do strefy czerwonej? Statystyki są niepokojące