Siódma edycja „Rolnik szuka żony” obfituje w zaskakujące zwroty akcji i niesamowite sytuacje, których bohaterek jest najczęściej niezwykle barwny uczestnik show – Józef. Jurny rolnik, który nie ukrywa, że zwraca uwagę na kobiece piękno zdążył się już mocno narazić widzom, którzy nie szczędzą mu kąśliwych uwag i krytyki w komentarzach w mediach społecznościowych programu.

Dowiedzieliśmy się, że do swojego gospodarstwa rolnik postanowił zaprosić finalnie trzy panie – Apolonię, Ewę i Grażynę, gdyż to właśnie one były mu najbliższe.

„Buzuje we mnie taki, wewnętrzny niepokój, na razie wszystkie mają równe szanse” - zaznaczał Józef w rozmowie z Martą Manowską.

Ewa zrobiła Józefowi scenę zazdrości! Niesamowita sytuacja w „Rolnik szuka żony”

W czwartym odcinku siódmej edycji „Rolnik szuka żony” doszło do interesującej sytuacji. Jedna z wybranek Józefa zrobiła mu scenę zazdrości!

Józef chciał być szarmancki wobec każdej z pań, zatem wszystkie otrzymały od niego kwiaty. Jednak, gdy na gospodarstwie pojawiła się Apolonia, Ewa zrobiła rolnikowi pierwszą scenę zazdrości!

Józef niezrażony jej podejściem, zaprosił ją do towarzystwa. Panie otrzymały nie tylko kwiaty, ale zostały poczęstowane domowym rosołem, a później rolnik oprowadził je po swoich włościach.

kIm jest Ewa? Jak informuje portal o2 to mieszkanka ziemi łódzkiej, która uwielbia naturę i niemal cały wolny czas spędza na doglądaniu i pielęgnacji swojego ogrodu. Ponieważ została wychowana na wsi, praca w gospodarstwie nie jest dla niej nowością, ani wyzwaniem.

Ewa jest hafciarką i uwielbia piec domowe ciasta, ale spędza również wiele czasu na aktywnościach sportowych. Do programu zgłosiła się, gdyż chciała poznać uczciwego i pracowitego mężczyznę, na którego mogłaby liczyć.

"Samotność to taka straszna trwoga"

Posted by Rolnik szuka żony TVP on Sunday, October 4, 2020

Jak informował portal "Życie PL": NIEZWYKLE PRZYGNĘBIAJĄCE WIEŚCI O JERZYM POŁOMSKIM. UWIELBIANY PRZEZ POLAKÓW PIOSENKARZ BARDZO CIERPI, JEST W TRUDNYM POŁOŻENIU, FANI NIE DOWIERZAJĄ

Przypomnij sobie: ZASKAKUJĄCE INFORMACJE O JEDNEJ Z UCZESTNICZEK DAWNEJ EDYCJI PROGRAMU „ROLNIK SZUKA ŻONY”. JESSICA MIEMIEC PROWADZI WŁASNY BIZNES. CZYM SIĘ ZAJMUJE

Portal "Życie PL" pisał również: ROZSTALI SIĘ W ZGODZIE, JEDNAK GWIAZDOR POSTANOWIŁ DOGRYŹĆ BYŁEJ PARTNERCE. MIKOŁAJ JĘDRUSZCZAK Z DOSADNYM KOMENTARZEM WOBEC SYLWII MADEŃSKIEJ