Jessica Miemiec z piątej edycji popularnego show telewizyjnego „Rolnik szuka żony” niedawno otworzyła swój biznes! Czym zajmuje się kobieta? Koniecznie przeczytaj!

Jak powszechnie wiadomo, popularny program telewizyjny o charakterze rozrywkowym „Rolnik szuka żony” od samego początku emisji, czyli od kilku lat cieszy się nieustającym zainteresowaniem i uwielbieniem ze strony tysięcy Polaków.

Nawet jeśli uczestnika nie spotka szczęście w programie, sam fakt uczestnictwa w nim robi z niego osobę rozpoznawalną, zatem zazwyczaj do takich osób zgłaszają się inne osoby, które także poszukują miłości.

Jedną z takich osób, która stała się celebrytką jest Jessica Miemiec z piątej edycji. Kobieta od początku programu lubiła zwracać na siebie uwagę mocnym makijażem i wyzywającymi ubraniami.

Czym zajmuje się teraz?

Jessica Miemiec ostatnio w mediach społecznościowych poinformowała swoich fanów o tym, że prowadzi własny biznes – kobieta otworzyła Gabinet Kosmetyczno – Solaryjny Jessi, w którym wykonuje przeróżne zabiegi z zakresu kosmetyki.

- Zajmuję się różnymi zabiegami z zakresu kosmetyki. Wykonuję manicure hybrydowy, japoński, klasyczny. Do tego proponuję także pedicure. Poza tym specjalizuję się w makijażu permanentnym. Zapewniam również makijaż klasyczny i okolicznościowy jak choćby ślubny. Oferuję też depilację woskiem oraz pastą cukrową – brzmi informacja na stronie internetowej.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM