Natalia Siwiec na zakupach. Ubrała Mię w ten sam dresik

Jak podaje portal "Pudelek", Natalia Siwiec została przyłapana przez paparazzi w centrum stolicy. To właśnie tam robiła zakupy w jednym z warszawskich butików. Celebrytce towarzyszył jej partner oraz mała córeczka. Fotoreporterzy zwrócili szczególną uwagę na stylizację gwiazdy oraz Mii. Kilkulatka jest wierną kopią mamy, która ubrała ją w identyczny oryginalny dresik z podobizną... świętej Filomeny. Różowy strój pasował zarówno Natalii, jak i jej słodkiej córce. Zobaczcie, jak obie się prezentowały.

To nie jest pierwszy raz, kiedy Natalia Siwiec ubiera małą Mię na swoją podobiznę. Bardzo często dobiera strój dziewczyki do swojej stylizacji tak, by obie do siebie wizerunkowo pasowały.Jak widać, córeczka celebrytki nie ma nic przeciwko temu i z chęcią upodabnia się do popularnej mamy. Trzeba przyznać, że dresik z grafiką przedstawiającą świętą Filomenę jest naprawdę unikatowy.

Założylibyście taki komplet na siebie?

Natalia Siwiec. Źródło: eska.pl
Natalia Siwiec. Źródło: eska.pl
Natalia Siwiec. Źródło: eska.pl

To również może Cię zainteresować: EMERYCI W KOŃCU DOWIEDZIELI SIĘ, JAKIEJ WYSOKOŚCI ŚWIADCZENIE OTRZYAMAJĄ W KOLEJNYM ROKU. EKSPERCI WYLICZYLI

Zobacz także: POLSCY KIEROWCY MUSZĄ PAMIĘTAĆ O WAŻNEJ RZECZY. TEN BŁĄD MOŻE ICH SPORO KOSZTOWAĆ