Aż ciężko uwierzyć w niektóre rzeczy, które w ostatnim czasie pojawiają się w mediach. Co rusz przekraczane są kolejne granice, a Polacy nie wiedzą, co mają myśleć o „wolnych” mediach.

Teraz do internetu przedzierają się kolejne informacje o działaniu mediów publicznych, które – mimo wydanych na nie 2 miliardów złotych – od jakiegoś czasu sukcesywnie obniżają poziom. Warto zauważyć, co stało się na antenie TVP Info.

Specjalista TVP. Źródło: tvp.pl
Specjalista TVP. Źródło: tvp.pl
Specjalista TVP. Źródło: tvp.pl

TVP Info zaszokowało widzów, tego nikt się nie spodziewał

Portal WTV zwraca uwagę na fakt, że po „aferze paskowej” TVP Info nie może liczyć na dobry odbiór, wizerunek stacji jest coraz gorzej odbierany, a to wszystko za sprawą tzw. paskowego.

Dlaczego? Chodzi o to, że podczas jednego z odcinków programu „W tyle wizji” widzowie kontaktowali się z TVP Info – dzwonili pod podany numer telefonu, by udzielić komentarzy dotyczących najświeższych wydarzeń. Program był emitowany na żywo.

Internauci byli w szoku, gdy zobaczyli podpisy „Dr Hanna Zlublina, Lublin”, „Stanisław Starnowa, Tarnów” i „Małgorzata Skłobucka, Kłobuck”. Już wtedy stacji mocno oberwało się za paski, które do teraz wypominają internauci.

„TOP TVP INFO” na Twitterze pokazało filmik z ostatniego „W tyle wizji”, gdzie widoczny był paskowy. Okazał się nim… ktoś w masce wiewiórki na głowie. „Paskowy przesyła pozdrowienia wszystkim telewidzom” – opisano filmik.

Zapewne celem wstawienia tej fotki było przyćmienie „kryzysu paskowego”. Czy się udało?

Przypomnij sobie o… ZENEK MARTYNIUK PRZERYWA MILCZENIE. MA DOŚĆ ZACHOWANIA DANIELA? KRÓL DISCO POLO CHCIAŁBY, ŻEBY JEGO SYN PONOSIŁ KONSEKWENCJE SWOICH ZACHOWAŃ

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: POLICJANCI WCIĄŻ POSZUKUJĄ TYCH LUDZI ZA WŁAMANIA I PROSZĄ O INFORMACJE. UWAGA, SĄ NIEBEZPIECZNI

Portal Życie pisał również o… MAZOWSZE: PRZEZ KORONAWIRUSA SZPITALE ZMIENIAJĄ TRYB FUNKCJONOWANIA. WYKONYWANE SĄ TYLKO OPERACJE KONIECZNE. GDZIE DOKŁADNIE