Nie ma co ukrywać, w ostatnim czasie o rodzinie Martyniuków jest naprawdę głośno. Głównie za sprawą wybryków oraz rozwodu Daniela, a także osobliwej linii obrony jego matki, Danuty.

Cała Polska żyła rozwodem Danielka, a teraz bacznie obserwuje zachowanie syna Zenka Martyniuka, który – jak rasowy celebryta – na fali popularności udziela kolejnych wywiadów i z chęcią pierze brudy publicznie. Dołączyła do niego matka, Danuta, która także rozmawia z dziennikarzami i wylewa wiadra pomyj na byłą synową.

Zenek Martyniuk nie może tego już znieść?

Zdaje się, że jedyną osobą z rodziny Martyniuków, która raczej nie mówi na ten temat publicznie, jest Zenek – głowa rodziny i król disco polo, dzięki któremu Danusia i Daniel zaistnieli w mediach. Cała sprawa z pewnością jednak sporo go kosztuje.

Zenek i Danuta Martyniukowie. Źródło: Youtube
Zenek i Danuta Martyniukowie. Źródło: Youtube

Jak przypomina Pomponik, burzliwe małżeństwo Danielka od początku było chodliwym tematem w mediach, a gdy nie przetrwało ono próby czasu, sprawa rozwodu stała się pożywką dla tabloidów – a także nabicia popularności młodemu Martyniukowi oraz jego matce.

Danuta i Daniel nie zgadzali się z wyrokiem, według którego Daniel ma płacić alimenty nie tylko na córkę, ale również eksmałżonkę. Jego matka w wywiadach oczerniała Ewelinę z Russocic.

Co na to wszystko Zenek?

Podobno Martyniuk jest bardzo przybity i nie popiera postępowania swojej żony, przez co bardzo dużo się kłócą.

- Zenek jest załamany. Uważa, że Daniel powinien ponosić konsekwencje swoich wyborów i zacząć zachowywać się jak dorosły facet. Na tym tle dochodziło w ostatnich tygodniach do wielu kłótni z żoną, która mimo kolejnych afer, stała twardo po stronie syna. Ale nawet ona zrozumiała, że nie tędy droga.

- Oni w ogóle nie przejmują się reputacją i wizerunkiem, chcą tylko, żeby Daniel się uspokoił. Boją się, że sytuacja będzie eskalować i przez niego nie będą mieli kontaktu z wnuczką – mówi osoba z otoczenia rodziny Martyniuków.

Danuta Martyniuk. Źródło: Youtube
Danuta Martyniuk. Źródło: Youtube

Pojawiają się głosy mówiące, że sposobem na Danielka byłoby zaprzestanie dawania mu pieniędzy – wtedy 31-latek wreszcie mógłby dojrzeć, podjąć pracę i płacić swoje alimenty zamiast zrzucać to na głowę rodziców. Jednak raczej nie ma na co liczyć.

- To raczej nie wchodzi w grę, w końcu to ich syn. Nie pozwolą, żeby wylądował na ulicy. Poza tym, próbowali już grać tą kartą w przeszłości i pomagało to tylko na chwilę – tłumaczy informator.

Przypomnij sobie o… ZENEK MARTYNIUK PRZERYWA MILCZENIE. MA DOŚĆ ZACHOWANIA DANIELA? KRÓL DISCO POLO CHCIAŁBY, ŻEBY JEGO SYN PONOSIŁ KONSEKWENCJE SWOICH ZACHOWAŃ

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: POLICJANCI WCIĄŻ POSZUKUJĄ TYCH LUDZI ZA WŁAMANIA I PROSZĄ O INFORMACJE. UWAGA, SĄ NIEBEZPIECZNI

Portal Życie pisał również o… MAZOWSZE: PRZEZ KORONAWIRUSA SZPITALE ZMIENIAJĄ TRYB FUNKCJONOWANIA. WYKONYWANE SĄ TYLKO OPERACJE KONIECZNE. GDZIE DOKŁADNIE