Jak podaje portal "W TV", w ostatnim odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" jurorzy i widzowie mogli zobaczyć, jak Czadoman wciela się w Magdę Umer. Wykonujący na co dzień muzykę disco polo wokalista dał się poznać od innej muzycznie strony, śpiewając piosenkę "Oczy tej małej". Po jego występie nastała głucha cisza. Dlaczego?

Zaskakujący występ

Po zakończonym występie Czadomana śpiewającego "Oczy tej małej" Małgorzata Walewska podniosła się z miejsca, wyrażając w ten sposób zachwyt i uznanie dla występu muzyka. " To jest nieprawdopodobne! Adaś jesteś świadkiem, siedzieliśmy tutaj przed chwilą i co ci powiedziałam, że to się nie uda" - powiedziała Walewska oceniając występ. Dodała również, że jest bardzo ciekawa, jak ten występ podoba się Magdzie Umer.

Zachwyt Małgorzaty Walewskiej występem Czadomana podzielił także Adam Strycharczuk. "Ja czułem więcej emocji niż z tego Czadomana, który ogniem zionie ze sceny" - powiedział Strycharczuk.

Jak poradzili sobie pozostali uczestnicy?

Wyemitowany w ostatni weekend odcinek rozpoczął się występem Filipa Gurłacza, który wcielił się w Bruno Marsa i wykonał piosenkę "Locked Out of Heaven". Swoim wykonaniem zachwycił on Katarzynę Skrzynecką, która tak oceniła jego występ: "Filip, ty powinieneś każdą imprezę otwierać! Za grube, ciężkie pieniądze! Jesteś iskrą radości, młodości - taką jak Bruno Mars i fantastycznie, że przypadł tobie".

Kamila Boruta wcieliła się Cyndy Lauper w piosence "Time after time". "Było to tak naturalne, jakby było twoje własne i w tym leży największa siła tego występu" - pochwaliła występ Walewska.

Sędziowie pozytywnie ocenili wszystkie występy, choć najwięcej punktów zebrał występ Kamili Boruty. Także dla uczestników jej występ był najlepszy i to ona zwyciężyła w całym odcinku. Czek na 10 tys. zł wesprze profilaktykę i walkę z nowotworami piersi prowadzoną przez fundację OmeaLife.

A wam, który występ podobał się najbardziej?

To też może cię zainteresować: „Rolnik szuka żony”. Maciej i Monika. Czy coś łączyło ich już przed programem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kontrowersyjna sytuacja w jednej z przychodni w kraju. Pacjenci nie mogą wejść do środka. Kontaktują się z personelem za pomocą kija

O tym się mówi: Ogromne zamieszanie wokół słów Maryli Rodowicz. Chodzi o Andrzeja Dudę i Jarosława Kaczyńskiego