Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które były emitowane na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią śledzą doniesienia o kolejnych seriach.

Jeden z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie Telewizji Polskiej nie jest wprawdzie tak skuteczny, jak zapewniano na początku, jednak nie przeszkadza to widzom w śledzeniu losów rolników oraz ich wybranek. TVP otrzymuje sporo zgłoszeń od mężczyzn i kandydatek oraz utrzymuje wysoką oglądalność.

„Rolnik szuka żony”. Maciej i Monika. Czy coś łączyło ich już przed programem?

Para, która w najnowszej edycji programu wzbudza najwięcej kontrowersji to pochodzący z Chlebna Maciej i kandydatka na jego żonę nauczycielka matematyki oraz fizyki - Monika. Zdaniem internautów ich relacja rozpoczęła się już przed programem. Dlaczego tak sądzą?

- Mam wrażenie, jakby z Moniką się widział przed rozpoczęciem nagrań. Jakoś tak pewna siebie i on w nią też wpatrzony. Zbyt pewnie tam się czuje. Jak dla mnie on wyboru już dokonał. Ale może się mylę - komentuje jeden z widzów.

„Rolnik szuka żony”. Źródło: onet.pl
„Rolnik szuka żony”. Źródło: onet.pl
„Rolnik szuka żony”. Źródło: onet.pl

Co więcej internauci znają. Kobieta występował tam jako przyjaciółka jednego z rolników- Seweryna. Zdaniem internetowych detektywów para znała się już wcześniej. Świadczyć mają o tym lajki, które Maciej zostawia pod zdjęciami partnerki Seweryna.

-Czytałam tu w komentarzach, że Monika to znajoma Seweryna (nawet była w TV w poprzedniej edycji na spotkaniu Seweryna, że znajomymi). Natomiast Maciej podobno lajkuje zdjęcia obecnej dziewczyny Seweryna, także pewnie się znają. Ta nauczycielka to dobra aktorka... Nie nadaje się na wieś... - dodaje inny.

To też może cię zainteresować: Rudi Schuberth zawiedziony wysokością swojej emerytury. Czy ma powody do narzekania