Sprawa Daniela Martyniuka i jego byłej już żony, Eweliny, to wydarzenie na całą Polskę. Choć para jest już po rozwodzie (z orzeczeniem o winie patocelebryty), to najwyraźniej jeszcze nie koniec.

Media co rusz huczą o nowych komentarzach krnąbrnego Danielka oraz Danuty Martyniuk, a tych jest całkiem sporo. Syn Zenka Martyniuka do problemów z prawem i używkami oraz wypowiedzi obrażających niemal wszystkich wokół dokłada jeszcze komentarze dotyczące Eweliny.

Danuta Martyniuk/screen Youtube @Pudelek
Danuta Martyniuk/screen Youtube @Pudelek

Cała sprawa psuje już i tak dostatecznie zszarganą opinię Danielka oraz jego matki, Danuty, która stoi murem za swoim jedynakiem, a także pośrednio dotyka Zenka Martyniuka, który raczej nie wypowiada się publicznie na ten temat.

Danuta Martyniuk ma poważne problemy zdrowotne

Poza tym, że aktualnie opinia Danuty została mocno nadszarpnięta ze względu na jej wypowiedzi dotyczące byłej synowej oraz broniące syna w sieci (z komentarzami w stylu „pozamykajcie te mordy na czele”), żona Zenka Martyniuka ma także inne poważne problemy prywatne.

Okazuje się, że Danuta Martyniuk w ostatnim czasie nie czuje się dobrze. Rozwód Daniela przyćmił wszystkie inne sprawy, a nie jest dobrze – portal Lelum zaznacza, że pani Danuta musi brać leki.

Choć żona Zenka Martyniuka murem stoi za Danielkiem, przyznała, że wiele ją to kosztuje. Wygląda na to, że nie wszystko jest tak kolorowe, jak mogłoby się zdawać.

Daniel i Danuta Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel i Danuta Martyniuk. Źródło: Youtube

- Ja mam zszargane nerwy, przez Daniela jestem na antydepresantach - wyznała pani Danuta.

- Cały ten związek to był jeden wielki fałsz. To małżeństwo było niepotrzebne. Może teraz wreszcie będzie święty spokój – skomentowała zakończoną relację Daniela i Eweliny.

- Chciała trzech tysięcy, ale dostała dwa. A na dziecko tysiąc dwieście złotych. Ja na wnuczkę to i pięć tysięcy mogę płacić! Laurze niczego nie będę żałować. Ciągle jej przelewam pieniądze i daję prezenty. Kupiłam wózek za dwanaście tysięcy – wypomina Ewelinie.

Przypomnij sobie o… BUDOWA DRUGIEJ LINII METRA WARSZAWSKIEGO TRWA W NAJLEPSZE. CO AKTUALNIE DZIEJE SIĘ NA MIEJSCU? NA JAKIM ETAPIE SĄ PRACE

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: NOWY ZAKUP DOTARŁ JUŻ DO MIASTA, KTÓRE INWESTUJE W KOMFORT PASAŻERÓW. TO PIERWSZY POJAZD Z DRUGIEJ TRANSZY ZAMÓWIENIA

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: POTWIERDZONY PRZYPADEK ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM W JEDNYM Z PRZEDSZKOLI W OŻAROWIE MAZOWIECKIM. SANEPID PODJĄŁ DECYZJĘ O DALSZYCH KROKACH