Aleksandra Kwaśniewska to polska prezenterka telewizyjna, znana szerokiemu gronu publiczności również ze względu na fakt, że jest córką byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego, oraz jego małżonki, Jolanty Kwaśniewskiej.

39-letnia celebrytka jest z wykształcenia psychologiem, ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnym czasie lubi tańczyć – posiada certyfikat instruktorki salsy.

Prywatnie Aleksandra Kwaśniewska jest żoną Jakuba Badacha. Brała udział m.in. w programach tanecznych („Taniec z gwiazdami”), przez lata 2006-2007 pracowała dla stacji TVN jako reporterka w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN”, była także gospodynią „Kulisów Tańca z gwiazdami”.

Następnie pracowała przy produkcjach „Ranking gwiazd” oraz „Mała czarna”, zaś przez pewien czas, w latach 2008-2012 miała własną audycję radiową w stacji Planeta FM – „Niedziela słodko-Kwaśniewska”.

Teraz Ola Kwaśniewska pracuje jako redaktorka magazynu „Viva!”. Jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie.

Ola Kwaśniewska ma kolejny talent?

Już 39-letnia Ola Kwaśniewska od jakiegoś czasu stara się unikać show-bizu, jednak Instagram to jej konik, chętnie publikuje tam zdjęcia i informacje na temat życia prywatnego.

Pomponik zauważa, że najczęściej lądują tam fotki jej zwierzaków lub ujęcia z podróży. Jednak teraz było inaczej.

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego pochwaliła się artykułem, w którym pisze się, że jest autorką tekstu piosenki do singla Matta Duska, a drugą współpracującą z muzykiem osobą był mąż Kwaśniewskiej, Kuba Badach.

Jak twierdzi Kwaśniewska, miała „skromny” wkład w powstanie utworu artysty.

Przypomnij sobie o… BUDOWA DRUGIEJ LINII METRA WARSZAWSKIEGO TRWA W NAJLEPSZE. CO AKTUALNIE DZIEJE SIĘ NA MIEJSCU? NA JAKIM ETAPIE SĄ PRACE

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: NOWY ZAKUP DOTARŁ JUŻ DO MIASTA, KTÓRE INWESTUJE W KOMFORT PASAŻERÓW. TO PIERWSZY POJAZD Z DRUGIEJ TRANSZY ZAMÓWIENIA

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: POTWIERDZONY PRZYPADEK ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM W JEDNYM Z PRZEDSZKOLI W OŻAROWIE MAZOWIECKIM. SANEPID PODJĄŁ DECYZJĘ O DALSZYCH KROKACH