Rafał Trzaskowski był jednym z faworytów podczas minionych wyborów prezydenckich. Polacy zapałali sympatią nie tylko do obecnego prezydenta Warszawy, ale również jego małżonki, Małgorzaty Trzaskowskiej.

Kandydat na prezydenta RP dał się poznać jako zdecydowany i twardy polityk o otwartych poglądach. Polacy zwrócili uwagę również na ciepłe stosunki Rafała Trzaskowskiego i jego kochającej żony, Małgorzaty Trzaskowskiej.

Rafał Trzaskowski, screen: Wyborcza.pl
Rafał Trzaskowski, screen: Wyborcza.pl
Rafał Trzaskowski, screen: Wyborcza.pl

Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowska gościli na premierze sztuki

Małgorzata Trzaskowska zaskarbiła sobie sympatię wyborców męża. Bardzo pomagała mu podczas minionej kampanii prezydenckiej i zawsze mógł liczyć na jej wsparcie.

Kobieta trwa przy boku męża od lat, bardzo się kochają i chętnie pokazują się razem. Widać, że zależy im na sobie. Małgorzata Trzaskowska chętnie opowiada o ich wspólnym życiu oraz wydarzeniach, które miały wpływ na to, gdzie się teraz znajdują.

Internauci zwracali uwagę na fakt, że Małgorzata Trzaskowska – w przeciwieństwie do Agaty Dudy – zabiera głos w ważnych kwestiach i nie wzbrania się przed mówieniem do wyborców męża. Wiele osób twierdzi, że byłaby lepszą pierwszą damą, jednak w tej kadencji nie uda się tego sprawdzić.

Warto natomiast zwrócić uwagę na świetne poczucie stylu żony Rafała Trzaskowskiego. Jak podaje Pomponik, państwo Trzaskowscy wspólnie przyszli na premierę sztuki „Kwartet” Ronalda Harwooda, którą wyreżyserował Wojciech Adamczyk.

Małgorzata Trzaskowska i Rafał Trzaskowski. Źródło: radiozet.pl
Małgorzata Trzaskowska i Rafał Trzaskowski. Źródło: radiozet.pl

Było to otwarcie nowej sceny w Teatrze Ateneum. Fakt, że na spektaklu pojawiła się jedna z najbardziej lubianych w świecie polityków par, wzbudził ogromne zainteresowanie.

Małgorzata Trzaskowska ubrała się tak, że wszyscy ją podziwiali. Rafał Trzaskowski nie odstawał od małżonki – wybrał dobrze dopasowany, elegancki garnitur. Zdjęcia można zobaczyć tutaj.

Przypomnij sobie o… BUDOWA DRUGIEJ LINII METRA WARSZAWSKIEGO TRWA W NAJLEPSZE. CO AKTUALNIE DZIEJE SIĘ NA MIEJSCU? NA JAKIM ETAPIE SĄ PRACE

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: NOWY ZAKUP DOTARŁ JUŻ DO MIASTA, KTÓRE INWESTUJE W KOMFORT PASAŻERÓW. TO PIERWSZY POJAZD Z DRUGIEJ TRANSZY ZAMÓWIENIA

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: POTWIERDZONY PRZYPADEK ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM W JEDNYM Z PRZEDSZKOLI W OŻAROWIE MAZOWIECKIM. SANEPID PODJĄŁ DECYZJĘ O DALSZYCH KROKACH