Małgorzata Ostrowska-Królikowska to aktorka, którą fani kojarzą głównie z roli Grażynki z „Klanu”. Aktorka gra w serialu TVP od lat i to on przyniósł jej największą popularność oraz sympatię telewidzów.

Teraz zrobiło się głośno o wpadce, jaką zaliczyła. Co takiego zrobiła wdowa po Pawle Królikowskim?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nieźle się pomyliła

Jak przypomina Super Express, niedzielne popołudnie okazało się niesamowite, jeśli chodzi o polskiego tenisa. Iga Świątek osiągnęła sukces, którego długo nie zapomni. Udało jej się pierwszy raz w życiu awansować do ćwierćfinału turnieju wielkoszlemowego, i to jak!

Małgorzata Ostrowska - Królikowska
Małgorzata Ostrowska - Królikowska
Małgorzata Ostrowska - Królikowska

Udało jej się wygrać z Simoną Halep już w IV rundzie. Z tej okazji Polacy składali tenisistce ogromne gratulacje. Do tego grona dołączyła Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Zaledwie 19-letnia Iga Świątek pokazała się jako fenomenalna zawodniczka, zastępując miejsce po Agnieszce Radwańskiej. To prawdziwie utalentowana młoda tenisistka, która jest w stanie wiele zdziałać.

IV runda French Open w jej wykonaniu była niesamowita. Przed rokiem Polka grała z Simoną Halep i przegrała 6:1, 6:0, w tym roku z kolei mecz należał do niej – wystarczyła lekko ponad godzina, by Świątek wygrała 6:1, 6:2.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski. Źródło: screen
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski. Źródło: screen
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski. Źródło: screen

Małgorzata Ostrowska-Królikowska znalazła się w gronie osób, które złożyły gratulacje młodej polskiej zawodniczce. Okazuje się jednak, że to, co udostępniła na swoim Instagramie, było nie tym, co myślała…

Aktorka dodała zdjęcie zawodniczki tuż obok gratulacji. Niestety, musiała przeoczyć fakt, że na fotce znajdowała się… Eugenie Bouchard, tenisistka, z którą Iga Świątek wygrała w III rundzie Roland Garros!

Źródło: se.pl
Źródło: se.pl

Przypomnij sobie o… BUDOWA DRUGIEJ LINII METRA WARSZAWSKIEGO TRWA W NAJLEPSZE. CO AKTUALNIE DZIEJE SIĘ NA MIEJSCU? NA JAKIM ETAPIE SĄ PRACE

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: NOWY ZAKUP DOTARŁ JUŻ DO MIASTA, KTÓRE INWESTUJE W KOMFORT PASAŻERÓW. TO PIERWSZY POJAZD Z DRUGIEJ TRANSZY ZAMÓWIENIA

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: POTWIERDZONY PRZYPADEK ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM W JEDNYM Z PRZEDSZKOLI W OŻAROWIE MAZOWIECKIM. SANEPID PODJĄŁ DECYZJĘ O DALSZYCH KROKACH