Magda Gessler w ostrych słowach o mistrzu kuchni

Jak podaje portal "Smakosze", Magda Gessler pokusiła się o mało pochlebną recenzję jednego z mistrzów kuchni. Nikt nie spodziwał się, że restauratorka swoją krytykę wyleje na tak znaną w show-biznesie postać. A wszystko zaczęło się od komentarza jednego z fanów...

Magda Gessler jest niewątpliwie jedną z najbardziej barwnych osobowości. Prowadzone przez nią "Kuchenne rewolucje" przyviągają szerokie grono widzów, bowiem w programie nie brakuje prawdziwych emocji. Restauratorka potrafi krzyknąć i rzucić talerzem, by w następstwie pomóc upadającym lokalom gastronomicznym. Ostre słowa krytyki nie są jej obce i z chęcią je wyraża. Mało kto przypuszczał, że skieruje je nawet do... Gordona Ramseya, amerykańskiego mistrza kuchni.

Magda Gessler
Magda Gessler
Magda Gessler

Jeden z internautów na Instagramie Magdy Gessler wspomniał, że był gościem w restauracji Gordona i spotkało go niemiłe zaskoczenie.

@magdagessler_official proszę zrobić rewolucje u Gordona Ramseya! Byłem dzisiaj i dostałem tak gorzki szpinak, że musiałem zwrócić.

Polska celebrytka nie czekała długo z odpowiedzią i wyraziła niepochlebną opinię na temat kuchni amerykańskiego restauratora.

U niego często zdarzają się wpadki. Magda Gessler

Magda Gessler
Magda Gessler
Magda Gessler

To również może Cię zainteresować: GDAŃSK: SPECJALNE KOMUNIKATY NA TABLICACH ZMIENNEJ TREŚCI W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM. O CO CHODZI

Zobacz także: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA POCHWALIŁA SIĘ DOMEM. JAK WYGLĄDA AZYL LUBIANEJ PRZEZ POLAKÓW AKTORKI