Jak donosi Viva, aktorka swoje domowe pielesze ma na zamkniętym osiedlu pod Warszawą. Według medialnych informacji, jej dom jest wart 4,5 miliona złotych, a średnia powierzchnia obecnych na osiedlu nieruchomości, to 300 metrów kwadratowych. W takich wnętrzach nie może być nudno.

Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska

Niesamowicie ukwiecony taras z pewnością jest źródłem relaksu. Otoczony zielenią dom pozwala naładować baterie po ciężkim dniu na planie zdjęciowym.

Celebryci uwielbiają fotografować się na tle swojej biblioteczki. Ta należąca do Małgorzaty Kożuchowskiej wygląda zachęcająco.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ważne spotkania na Home Office😎 #home #homeoffice #work #zostańwdomu

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Domowe studio telewizyjne? Czemu nie! Wnętrza są w neutralnych, stonowanych kolorach, więc nie odrywają widza od pięknej Małgorzaty.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Może zdarzyć się tak, że gdy zajrzymy do szafy i zrobimy w niej gruntowne porządki okaże się, że znajdziemy tam rzeczy, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia 🙈 Wielu z nas często gromadzi rzeczy, bo myślimy, że "jeszcze kiedyś się przydadzą"... 🤔 a potem okazuje się, że te "niezbędniki" nienoszone leżą w szafie od dwóch lat 😂 Ja też znalazłam kilka takich ubrań i uznałam, że warto dać im drugie (albo czasem i pierwsze) życie i wystawiłam je na sprzedaż w @less_app 😉 Najważniejsze jest jednak to, że cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony dla Frania Marcinkowskiego, który bardzo potrzebuje pomocy w walce z rdzeniowym zanikiem mięśni. Pamiętajmy, by w tym trudnym dla nas wszystkich czasie nie zapominać o dzieciach, które borykają się z innymi schorzeniami i nieustannie zbierają środki na leczenie.🙏🙏❤❤ #zostańwdomu #stayhome #less #less_app #positivevibesonly #wiosenneporządki #home #clothes #lessismore #beresponsible

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Białe, kręte schody, ozdobna tapeta w kontrastowych kolorach idealnie komponują się ze sobą. Na schodach Małgosia reklamująca pewien produkt.

Co sądzicie o wnętrzach u Małgorzaty Kozuchowskiej?

O tym się mówi: Koronawirus w znanej sieci sklepów. Gdzie wykryto wirusa i czy to będzie kolejne ognisko koronawirusa

Zerknij: Kraków: lekarze apelują do młodych ludzi. Coraz więcej z mich ma poważne problemy z sercem