Dorota Gardias to jedna z najpopularniejszych dziennikarek. Teraz zawrzało o niej nie ze względu na karierę, a… zarażenie koronawirusem.

Dorota Gardias wydała oświadczenie w sprawie zarażenia koronawirusem

Kilka dni temu polskie media obiegła wiadomość o kolejnym zachorowaniu wśród gwiazd show-biznesu. Ogłoszono, że chora jest także Dorota Gardias. Jak się teraz czuje?

Jak przypomina portal WP, Dorota Gardias przebywa w szpitalu w Warszawie od 28 września. Okazało się, że dziennikarka miała poważne problemy z oddychaniem, a lekarze podejrzewali, że ma koronawirusa.

Dorota Gardias. Źródło: Youtube
Dorota Gardias. Źródło: Youtube

Ona i jej córeczka, Hania, obie znalazły się w szpitalu. Wtedy to wykonano u nich testy na COVID-19. Wyniki obu były pozytywne. Dorota Gardias nie komentowała wówczas medialnych doniesień.

Najpierw przyszedł czas na oświadczenie stacji TVN, czyli miejsca, w którym pracuje dziennikarka. Teraz postanowiła sama wydać komunikat.

„W świetle ostatnich doniesień chciałam wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuję za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą przesyłacie nieustannie. To dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem wam bardzo, bardzo wdzięczna. Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID-19, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID” – poinformowała swoich fanów.

Dorota Gardias. Źródło: Youtube
Dorota Gardias. Źródło: Youtube

„Cały czas przebywam w szpitalu, ale mojemu życiu nic nie zagraża. Jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej. Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze. Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! Mam nadzieję, że szybko się zobaczymy” – zakończyła.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KOMUNIKACJA MIEJSCA ROZSZERZA SWOJE OBSZARY. POWSTANIE AŻ SZEŚĆ NOWYCH PRZYSTANKÓW. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ

Jak informował portal Życie: KIEROWCY MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI, KIEDY POJADĄ ZATANKOWAĆ SAMOCHÓD. NA STACJACH BENZYNOWYCH ZOSTAŁY WPROWADZONE OGROMNE ZMIANY

Portal Życie pisał również o… POMORSKIE: REKORDOWA LICZBA ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. AŻ JEDENAŚCIE POWIATÓW ZOSTANIE OBJĘTYCH OBOSTRZENIAMI, W TYM GDAŃSK