Widzowie długo na to czekali. Kolejna edycja „Tańca z Gwiazdami” na Polsacie rozpoczęła się wczesną wiosną, jednak ze względu na pandemię koronawirusa organizatorzy podjęli decyzję o zawieszeniu programu.

Po kilku miesiącach wznowiono jego produkcję. Widzowie byli wniebowzięci. Teraz z odcinka na odcinek uczestnicy zaskakują fanów!

Anna Karwan podjęła decyzję, którą zaskoczyła wszystkich

Jak przypomina Pomponik, w minionym odcinku „Tańca z Gwiazdami” postawiono na weselną zabawę. Teraz jednak przyjdzie pora na odrobinę prywaty.

Anna Karwan
Anna Karwan
Anna Karwan

Uczestnicy programu zaproszą do tańca najbliższych. Na wyćwiczenie nowej choreografii będą mieć zaledwie kilka godzin!

Poprzedni odcinek zakończył się pożegnaniem Mileny Rostkowskiej-Galant. W kolejnym zapewne największym zaskoczeniem będą efekty decyzji Ani Karwan!

Dlaczego? Dlatego, że Ania Karwan będzie tańczyć ze swoją 7-letnią córeczką. Fani nie mogą się doczekać! Czemu wybrała właśnie ją?

- Chciałam, aby poczuła się ważna – mówiła piosenkarka.

- Ostatnio bardzo dużo pracuję i mam mniej czasu dla niej. Dzięki udziałowi w show ma okazję zobaczyć, czym obecnie żyje jej mama i jak bardzo ją to cieszy. Chcę pokazać córce, że spełnianie marzeń jest bardzo ważne – wyjaśniła.

Taniec z Gwiazdami/screen Instagram @tanieczgwiazdami
Taniec z Gwiazdami/screen Instagram @tanieczgwiazdami

Następny taniec wykona z dedykacją dla zmarłego taty, który za życia zmagał się z chorobą alkoholową i nie było go przy córce.

- Nie pamiętam jego głosu – wspomina smutno Ania Karwan.

W „Tańcu z gwiazdami” Karwan otworzyła się i mówi wprost o trudnej przeszłości.

Kolejny odcinek show Polsatu już dziś o 20:05!

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KOMUNIKACJA MIEJSCA ROZSZERZA SWOJE OBSZARY. POWSTANIE AŻ SZEŚĆ NOWYCH PRZYSTANKÓW. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ

Jak informował portal Życie: KIEROWCY MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI, KIEDY POJADĄ ZATANKOWAĆ SAMOCHÓD. NA STACJACH BENZYNOWYCH ZOSTAŁY WPROWADZONE OGROMNE ZMIANY

Portal Życie pisał również o… POMORSKIE: REKORDOWA LICZBA ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. AŻ JEDENAŚCIE POWIATÓW ZOSTANIE OBJĘTYCH OBOSTRZENIAMI, W TYM GDAŃSK