Jak podaje portal "Pudelek", Basia Kurdej-Szatan po raz kolejny musiała zmierzyć się z krytyką ze strony internautów. Burzę w sieci wywołało zdjęcie małego Henia zamieszczone przez nią w mediach społecznościowych.

Basia Kurdej-Szatan w ogniu krytyki

Na świecie pojawił się wyczekiwany syn Basi i Rafała Szatanów. Z narodzin małego Henia cieszą się nie tylko rodzice, ale także jego starsza siostra Hania. Basia zdążyła się już pochwalić w mediach społecznościowych zdjęciami synka. Zalazło się już nawet zdjęcie ze spaceru Henia.

W poniedziałek, korzystając ze słonecznej pogody, Barbara Kurdej-Szatan postanowiła zabrać synka na pierwszy spacer. Widać, że przechadzka z małym Heniem i mężem sprawiła aktorce ogromną frajdę. Zapewniła, że mogłaby tak spacerować przez cały czas. Przy okazji pochwaliła się wózkiem synka i to włąsnie on stał się przyczyną medialnej burzy. Dlaczego?

Wózek Henia kością niezgody

Okazało się, że Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał zabrali synka na spacer w foteliku samochodowym, bo gondola została w domu. Na ten fakt uwagę zwróciły natychmiast obserwatorki aktorki. Pod zdjęciem pojawiła się masa krytycznych komentarzy.

"Tylko pamiętajcie, że na spacer lepiej zabrać gondolę" - napisała jedna z internautek. " W gondoli dziecko jest bardziej ergonomicznie ułożone, fotelik powinien służyć tylko do przejazdów, dziecko, zwłaszcza małe nie powinno spędzać w nim dużo czasu" - dodała inna.

Barbara Kurdej-Szatan nie wyglądała na szczególnie przejętą tymi uwagami. "Dzięki! Obiecuję, że wrzucę z gondolą też" - zapewniła Basia zaniepokojone obserwatorki.

A wy, co myślicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Widzowie programu „Rolnik szuka żony” wytykają uczestniczce złą decyzję. Ostrzegają ją przed najgorszym. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Trudna sytuacja w szkołach. Rodzice i uczniowie są przerażeni. "To co się dzieje to paranoja"

O tym się mówi: Mrożący krew w żyłach wypadek w centrum Warszawy. Kobieta wpadła pod tramwaj. Kamerka samochodowa świadka zarejestrowała zdarzenie