Jak podaje portal "Super Express", Dorota Wellman nie kryje żalu wobec swoich przełożonych. Chodzi jej o to, że inwestują oni w programy o sprzątaniu, ślubach, czy odchudzaniu, jednocześnie odrzucając jej nieco bardziej ambitne pomysły. Można odnieść wrażenie, że dziennikarka zazdrości między innymi Małgorzacie Rozenek-Majdan.

Dorota Wellman nie kryje żalu

Dorota Wellman od 13 lat jest współprowadzącą program "Dzień dobry TVN". Dziennikarka nie ukrywa, że chciałaby sprawdzić się także w bardziej ambitnych formatach. Marzy się jej własny program, w którym mogłaby przeprowadzać wywiady, doradzać kobietom. Niestety nie dostaje takiej możliwości. Jej zdaniem wszystko przez fakt, że TVN woli iwestować w inne programy.

" Gdybym miała absolutną wolność, zrobiłabym program łączący domowe treści z istotnymi, ale nie w formie „Perfekcyjnej pani domu”. Sama sprzątam, gotuję, wiem, jak zaprosić gości, i wiem, jak przekonać kobiety do walki o wyrównanie szans. Taki kobiecy talk-show, niewykorzystana forma w telewizji" - zdradziła w rozmowie ze "Zwierciadłem".

YouTube

Wellman podjęła wiele prób

Dorota Wellman przyznała, że wielokrotnie zgłaszała się z nowymi pomysłami do szefa ramówki Edwarda Miszczaka. Ten jednak za każdym razem jej odmawiał. Jak przyznała dziennikarka nie ma już złudzeń, co do tego, że uda jej się osiągnąć coś więcej w stacji TVN.

"Już nic większego nie zrobię w TVN. Nie mam złudzeń. To oni nie wiedzą, co tracą. Regularnie spotykam się z kobietami w całej Polsce i widzę, że potrzebują nie tylko programów o tym, jaką sukienkę założyć na ślub i jak zachować młodość. Chcą wiedzieć, jak zrównać płace, jak walczyć o swoją pozycję, jak się nieustannie rozwijać. Ciągle musimy je motywować, kształcić, żeby walczyły o swoje" - stwierdziła prowadząca "Dzień dobry TVN" w rozmowie ze "Zwierciadłem".

YouTube

Podzielacie jej opinię?

To też może cię zainteresować: Spora wpadka podczas ostatniego serwisu „Wiadomości TVP”. Widzowie z przekąsem obserwowali to, co robi Danuta Holecka na ekranie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Adam Małysz podzielił się informacją o stratach poniesionych przez ostatnie ulewy. Skłoniły go do wzięcia spraw w swoje ręce, a efekty są imponujące

O tym się mówi: Można będzie zostać emerytem jeszcze przed 60. rokiem życia? Takie są plany, wraca sprawa emerytur stażowych