Aneta Zając od lat cieszy się sympatią widzów, którą zyskała dzięki roli w serialu „Pierwsza miłość”. Przez pewien czas wielu fanów żyło również jej sprawami sercowymi i rozstaniem z Mikołajem Krawczykiem.

Fani interesują się życiem prywatnym aktorki, jednak ta stara się zachować pewną równowagę i nie wystawiać wszystkiego na pokaz, co całkiem dobrze jej wychodzi – ujawnia naprawdę niewiele informacji na temat tego, co dzieje się u niej.

Aktorka postanowiła mocno nad sobą popracować, czego efektami chętnie dzieli się w sieci. Nigdy nie należała do kobiet otyłych, jednak postanowiła postarać się o jeszcze lepszą formę, a jej sylwetka wygląda teraz obłędnie.

Internauci są zachwyceni zdjęciami, które Aneta Zając pokazuje w sieci. Teraz, gdy opublikowała nową fotkę, ponownie zawrzało.

Aneta Zając. Źródło: Instagram
Aneta Zając. Źródło: Instagram

Gorąca fotka Anety Zając

Jak donosi Pomponik, ostatnia fotka Anety Zając zrobiła prawdziwą furorę. 38-letnia aktorka pokazała odmienioną siebie, prezentując nienaganną figurę.

Aktorka postanowiła pokazać swoje nowe „ja”, na którym w niczym nie przypomina samej siebie. Ciężko ją poznać!

Na zdjęciu widzimy ją w nowej odsłonie – jako kobietę „z pazurem”. Trzeba przyznać, że zwykle kojarzona jako „dziewczyna z sąsiedztwa” Aneta Zając zaskoczyła tym wcieleniem swoich fanów.

Aktorka prezentuje się w odważnej stylizacji, mocnym makijażem, w szpilkach i czarnej skórzanej kurtce.

Jej fotka wzbudziła spory entuzjazm wśród fanów. Tym zdjęciem Aneta Zając przyłączyła się do kontrowersyjnej akcji w ramach Dnia Szpilek, którą zorganizował sklep Moliera 2.

Tak wiele osób z mojej równościowej bańki bierze udział w akcji ze szpilkami, że aż coś napiszę. Nie wiem, czy dadzą...

Posted by Karolina Więckiewicz on Saturday, September 26, 2020

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: KOLEJNA SZKOŁA Z POTWIERDZONYM ZAKAŻENIEM KORONAWIRUSEM. TYM RAZEM ZACHOROWAŁA NAUCZYCIELKA

Jak informował portal Życie: TAKIEJ DIAGNOZY CHYBA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. MAMA CHOREJ DZIEWCZYNKI PRZESTRZEGA RODZICÓW I APELUJE, ABY DBALI O ZDROWIE SWOICH DZIECI

Portal Życie pisał również o… ANDRZEJ DUDA GŁĘBOKO ZASMUCONY INFORMACJĄ O ODEJŚCIU WIELKIEGO POLAKA. "ŻEGNAMY DZIŚ CZŁOWIEKA NIEZWYKLE ZASŁUŻONEGO"