Dziecko kartą przetargową u Martyniuków

Jak podaje " Super Express", od dawna wiadomo, że relacja Daniela Martyniuka i matki jego dziecka jest napięta. Syn króla disco polo wielokrotnie obrażał w mediach swoją ukochaną, która po awanturach z nim wzywała nawet policję. Teraz przyszedł czas na rozprawę rozwodową. Pomimo tego, że Ewelina i Daniel już oficjalnie nie są małżeństwem, wciąż muszą utrzymywać ze sobą kontakt, walcząc o prawa do opieki nad dzieckiem. Półtoraroczna Laura aktualnie mieszka z matką, jednak Danuta Martyniuk chciałaby, żeby to się wkrótce zmieniło. Żona Zenka stanęła po stronie swojego syna i w ostrych słowach komentuje zachowanie Eweliny.

Danuta Martyniuk / YouTube: przeAmbitniPL
Danuta Martyniuk / YouTube: przeAmbitniPL

Danuta Martyniuk była świadoma złego zachowania syna i często broniła jego ukochanej, jednak w ostatecznej rozgrywce stanęła murem za Danielem. Po rozprawie rozwodowej nie szczędziła gorzkich słów na temat byłej synowej i zasugerowała, że młoda kobieta nie potrafi zajmować się dzieckiem. Danuta chce zabrać wnuczkę do siebie!

Szkoda dziecka, bo dziecko to jej karta przetargowa… Ja bym walczyła nawet, żeby zabrać wnuczkę do siebie. Daniel mógłby mieć opiekę i my przy pomocy jako dziadkowie. Daniel nie raz mówił, że najlepiej byłoby Laurę zabrać do nas... Jak dziewczyna dorośnie, to wszystko jej opowiem. Danuta Martyniuk

Myślicie, że odebranie dziecka matce jest dobrym pomysłem?

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl

To również może Cię zainteresować: MAŁOPOLSKA. CORAZ WIĘKSZE REKORDY ZACHOROWAŃ. NIEPOKOJĄCY WZROST ZAKAŻEŃ

Zobacz także: ILONA ŁEPKOWSKA SZCZERZE O MAŁGORZACIE KOŻUCHOWSKIEJ. TE SŁOWA ZASKOCZYŁY NIEMAL WSZYSTKICH