W ostatnim czasie w rodzinie królewskiej dzieje się naprawdę sporo. Na nieszczęście dla przedstawicieli rodu, ich wizerunek został mocno nadszarpnięty przez ostatnie skandale i wydarzenia. Teraz jednak powoli udaje się go odbudowywać.

Po ujawnieniu niezbyt dobrych stosunków Williama i Harry’ego wydawało się, że w najbliższym czasie już nic nie zaskoczy opinii publicznej. A jednak – niedługo później Harry i jego małżonka, aktorka amerykańskiego pochodzenia, Meghan Markle, opuścili Wielką Brytanię oraz rodzinę królewską.

Księżniczka Eugenia i królowa Elżbieta. Źródło: Youtube
Księżniczka Eugenia i królowa Elżbieta. Źródło: Youtube

Odbudową wizerunku rodziny zajęli się głównie Kate oraz William. Teraz, gdy w rodzie Windsorów zrobiło się nieco spokojniej, fani ucieszą się z nowej, dobrej nowiny, jaką usłyszał świat. Mowa o ciąży w rodzinie królewskiej.

Księżniczka Eugenia zostanie mamą

Księżniczka Eugenia to jedna z ulubionych wnuczek królowej Elżbiety II, siostra Beatrycze, która w ostatnim czasie wzięła bajeczny ślub. Teraz cały świat wstrzymał oddech na wieść o ciąży Eugenii.

Jak podaje Pudelek, informacje potwierdzili już nie tylko przyszli rodzice w mediach społecznościowych, ale i Pałac Buckingham. Córka księcia Andrzeja ma już za sobą ślub i wesele, które odbyły się w 2018 roku. Teraz ona i Jack Brooksbank zostaną rodzicami po raz pierwszy!

Księżniczka Eugenia i królowa Elżbieta. Źródło: Youtube
Księżniczka Eugenia i królowa Elżbieta. Źródło: Youtube

„Jej Królewska Wysokość Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank z przyjemnością ogłaszają, że na początku 2021 roku powitają na świecie pierwszego potomka. Książę Yorku i księżna Yorku Sarah, państwo Brooksbank, królowa i książę Edynburga są zachwyceni wiadomością” – poinformowano na Instagramie.

View this post on Instagram

Jack and I are so excited for early 2021....👶🏻

A post shared by Princess Eugenie (@princesseugenie) on

Sama księżniczka Eugenia dodała zdjęcie małych, dziecięcych bucików, a także wspólną fotkę z mężem, pisząc: „Jack i ja nie możemy się doczekać początku 2021 roku”.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: KORONAWIRUS ZOSTAŁ WYKRYTY W JEDNYM Z TEATRÓW. NAJBLIŻSZY SPEKTAKL ZOSTAŁ ODWOŁANY

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: MROŻĄCA KREW W ŻYŁACH AKCJA RATOWNICZA. DWÓCH ROBOTNIKÓW PRZYSYPANYCH ZIEMIĄ. JAK TO SIĘ WYDARZYŁO

Portal Życie pisał również o… NIESAMOWITE ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ – SZATAN. FANI SĄ POD WRAŻENIEM. SYNEK GWIAZDY JEST NIESAMOWITY