Anna Dymna jest nie tylko aktorką, ale także osobą o wielkim sercu, która posiada własną fundację. Kobieta jest uwielbiana przez rzesze fanów za dobroć i pozytywną aurę, którą wytwarza. Wydaje się być niezwykle ciepłą, sympatyczną osobą.

Właśnie dlatego kolejne doniesienia o niej wprawiają w zmartwienie osoby, które obserwują, co dzieje się w życiu Anny Dymnej. Można odnieść wrażenie, że ostatnio nie jest najlepiej. Częściowo odpowiada za to koronawirus.

Anna Dymna niepokoi się o męża

Fundacja Anny Dymnej co roku organizuje Festiwal Zaczarowanej Piosenki. Niestety, jak przypomina portal WP, w tym roku przez pandemię koronawirusa nie mogła pozwolić sobie na przeprowadzenie wspomnianego wydarzenia.

Anna Dymna. Źródło: Youtube
Anna Dymna. Źródło: Youtube

Co więcej, wstrzymano również prace nad programem „Spotkajmy się” z udziałem osób niepełnosprawnych. Anna Dymna chętnie gościła na planie wraz z mężem, jednak od jakiegoś czasu mężczyzna nie pokazuje się publicznie.

Małżonek aktorki, Krzysztof Orzechowski, od 4 lat ma problemy zdrowotne. Zaczęło się, gdy skończył sprawować funkcję dyrektora Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz wykładać w Akademii Teatralnej w Warszawie. Mężczyzna nie może odnaleźć się na emeryturze.

- Zamknął się w sobie, cały dzień potrafił przesiedzieć w ogrodzie, niemal się nie odzywając. Anka bała się, żeby nie wpadł w depresję – opowiadał wspólny znajomy pary.

Wtedy Anna Dymna organizowała mężowi zajęcia, m.in. wysyłając go na spotkania Krakowskiego Salonu Poezji. Niestety, przez pandemię wstrzymano te spotkania. Aktorka bardzo martwi się o męża, wsparcie znajduje jeszcze w synu.

Anna Dymna. Źródło: Youtube
Anna Dymna. Źródło: Youtube

Co więcej, Anna Dymna obawia się, że przez kontakt z innymi osobami może zarazić się koronawirusem (np. na uczelni w Krakowie, gdzie będzie wykładać od października) i zarazić także męża.

- Nie mogę zarazić męża, bo cały czas jest na sterydach, ma mniejszą odporność, przez co jest w grupie wysokiego ryzyka zarażenia się COVID-19. Nie jest łatwo, ale nie przestaję mieć nadziei, że w końcu to wszystko minie – mówi jak zwykle pełna nadziei Anna Dymna.

Para chce skorzystać z ostatnich ciepłych chwil i spędzić jakiś czas w Lubiatowie, nad morzem. Może uda im się odpocząć i wypracować rozwiązanie tego, co ich trapi?

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: KORONAWIRUS ZOSTAŁ WYKRYTY W JEDNYM Z TEATRÓW. NAJBLIŻSZY SPEKTAKL ZOSTAŁ ODWOŁANY

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: MROŻĄCA KREW W ŻYŁACH AKCJA RATOWNICZA. DWÓCH ROBOTNIKÓW PRZYSYPANYCH ZIEMIĄ. JAK TO SIĘ WYDARZYŁO

Portal Życie pisał również o… NIESAMOWITE ZDJĘCIA BARBARY KURDEJ – SZATAN. FANI SĄ POD WRAŻENIEM. SYNEK GWIAZDY JEST NIESAMOWITY