Michał Wiśniewski znany jest ze swoich czerwonych włosów oraz z tego, że w jego życiu nigdy nie brakowało kobiet. Wokalista zespołu "Ich Troje" był już czterokrotnie żonaty. Pierwszą żoną Wiśniewskiego była Magda Femme.

Drugą żoną była Mandaryna. Piosenkarz ma z nią dwoje dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę. Związek Michała i Mandaryny zakończył się w 2006 roku. Niedługo potem wokalista pobrał się z Anną Świątczak.

Z trzecią partnerką ma dwie córki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Związek Anny i Michała również nie przetrwał. Czwartą żoną lidera "Ich Troje" była Dominika Tajner, z którą rozwiódł się we wrześniu 2019 roku. Obecnie ma już piątą żonę.

Ich Troje. Źródło: radiozet.pl
Ich Troje. Źródło: radiozet.pl

Choć życie Michała brzmi jak scenariusz filmu i można opowiadać o nim godzinami, tym razem skupmy się na trzeciej małżonce muzyka – Annie Świątczak. Światło dzienne ujrzał jej sekret.

Jaką tajemnicę skrywała przed światem Anna Świątczak?

Ten sekret może być zdumiewający dla opinii publicznej. Anna Świątczak nie miała łatwo w życiu. 39-latka niemal zrobiła najgorsze.

Portal Pomponik donosi o tym, co stało się w życiu Anny Świątczak. Kobieta odwróciła się od Boga, miała problemy z alkoholem i narkotykami, uciekała z domu. Ukojenie przynosił jej śpiew.

Wyjechała z Lublińca do Warszawy, jednak nikt nie był na tyle zachwycony jej głosem, by mogła zacząć nim pracować. Po roku wróciła do domu. Ostatecznie jednak ponownie pojechała do Warszawy.

W pewnego sylwestra Anna Świątczak szybko wróciła z imprezy do wynajmowanego mieszkania i chciała skoczyć z balkonu.

„Z tej bezsilności, że nie mogę tego zrobić i z tego, że tak bardzo nie chcę już tutaj być, leżałam na podłodze i wrzeszczałam” – wspomina.

„Nie wiem, kim jesteś, nie znam Cię, ale jeśli jesteś i choć odrobinę interesuje Cię, to gdzie jestem, to zrób coś z moim życiem. Wyciągnij, mnie stąd, postaw zupełnie gdzie indziej” - mówiła do Boga.

Michał Wiśniewski z trzecią żoną, Anną Świątczak. źródło: plejada.pl
Michał Wiśniewski z trzecią żoną, Anną Świątczak. źródło: plejada.pl
Michał Wiśniewski z trzecią żoną, Anną Świątczak. źródło: plejada.pl

Po kilku dniach przypadkowa osoba na ulicy zaprosiła ją na spotkanie chrześcijańskie. Od tego się zaczęło – nawróciła się i niedługo później los postawił na jej drodze Michała Wiśniewskiego. Choć ich związek to już pieśń przeszłości, Anna Świątczak została wokalistką Ich Troje.

Po jakimś czasie popularność stała się jej przekleństwem, niszczyła ją od środka. W końcu związek z Michałem Wiśniewskim nie wytrzymał próby czasu.

Wróciła do wspólnoty, w której z braku czasu nie była już dawno. Tam dowiedziała się, że wciąż modlono się w jej intencji. Po raz kolejny wróciła do Boga.

Jak opowiada Anna Świątczak, teraz na co dzień wokół niej dzieją się małe cudy. Wzięła ślub z Michałem Żeńcą, byłym perkusistą Ich Troje, również mocno rodzinnym i wierzącym. Należą do AniaBand, zespołu, który śpiewa pieśni dla Boga.

W końcu Anna Świątczak wróciła także do Ich Troje.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: STRAŻ MIEJSKA ZAPOWIEDZIAŁA WZMOŻONE KONTROLE. JUŻ POSYPAŁO SIĘ KILKADZIESIĄT MANDATÓW. CO SPRAWDZAJĄ

Jak informował portal Życie: WESELNI GOŚCIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO OBROTU SPRAW PODCZAS ZABAWY. PANNA MŁODA ZASKOCZYŁA NAWET SWOJEGO MĘŻA

Portal Życie pisał również o… SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MOGĄ LICZYĆ NAWET NA SPORE PIENIĄDZE CO MIESIĄC. JUŻ OD PONIEDZIAŁKU WIELKIE ZMIANY