Michał Wiśniewski jest jedną z najbardziej barwnych postaci w polskim show – biznesie. Artysta jest rekordzistą jeśli chodzi o śluby. Ostatnio ożenił się po raz piąty, a szczęśliwą wybranką serca wokalisty jest Pola.

Zmiany w życiu wokalisty

Co ciekawe, mimo że Michał Wiśniewski uwielbia opowiadać o sobie i pokazywać fanom swoje prywatne życie, jego obecna żona jest jego przeciwieństwem. Pola zdecydowanie stroni od fleszy i kamer i woli spędzać czas w ciszy i spokoju.

Ostatnio Michał Wiśniewski potwierdził doniesienia na temat ciąży Poli. Już niedługo wokalista kolejny raz zostanie ojcem. Zarówno dla niego, jak i dla jego partnerki będzie to piąte dziecko!

Michał Wiśniewski już wiele lat temu przyznał się przed swoimi fanami, że ma dość spory problem z alkoholem. Podczas jednego z wywiadów, jakiego udzielił dla Super Expressu już kilka lat temu wyznał, że musi wszywać sobie esperal, aby poradzić sobie z problemem.

- Nie chcę pić. Robię to dla siebie i dla rodziny – powiedział wtedy Wiśniewski.

Instagram @m_wisniewski1972

Ważne wyznanie Michała Wiśniewskiego

Jak informuje portal Jastrząb Post w 2015 roku artysta postanowił spróbować żyć bez wszywki. Jednak szybko stwierdził, że taka decyzja była bardzo zła.

- Pomyślałem, że spróbuję bez niej, może dam radę. Ale napiłem się, i to nie na imprezie, choć wszyscy czekali, że „Wiśni” kończy się wszywka, to sobie porządzimy. Napiłem się z sąsiadem. Było mi tak niedobrze, że przez 12 dni niczego nie tknąłem. Mówię więc: genialnie, dam radę. Ale potem przyszła jedna impreza, potem druga i trochę popłynąłem. Wróciłem do swojego lekarza i znów się zaszyłem – wyznał Wiśniewski w jednym z wywiadów.

Ostatnio Michał Wiśniewski opublikował na swoim Instagramie zaproszenie na koncert, który ma odbyć się już niedługo w Kielcach. Wokalista kolejny raz przyznał, że jest zaszyty.

- Gorąco was zapraszamy przede wszystkim do Kielc 12 września. Poświętujemy, już niestety będę zaszyty, więc nie popijemy, ale na pewno fajnie pośpiewamy – wyjawił podczas relacji w mediach społecznościowych.

Jak się więc okazuje, Michał Wiśniewski faktycznie jest gotów na duże poświęcenie, aby jego rodzina była szczęśliwa.

Instagram @m_wisniewski1972

Jak informował portal "Życie": CZY KARIERA ZENKA MARTYNIUKA UCIERPI PRZEZ ZACHOWANIE JEGO SYNA? MUZYK MUSI SIĘ POŻEGNAĆ Z ZAPOWIADANĄ WSPÓŁPRACĄ

Przypomnij sobie: MOCNE SŁOWA NA TEMAT WAKACYJNYCH STYLIZACJI JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. JAK W KWESTII MODY WYPADA PREZES PIS

Portal "Życie" pisał również: JAKA BYŁA ROLA PAPIEŻA POLAKA W OBALENIU KOMUNIZMU? LECH WAŁĘSA STANOWCZO KOMENTUJE CAŁĄ SPRAWĘ