Agnieszka Chylińska to jedna z gwiazd, o której słyszy się od lat, a jej popularność nie spada. Zainteresowanie podsycają kolejne fakty na jej temat, a także działalność artystki.

Niektórzy fani gwiazdy martwią się o nią, ponieważ porównując jej obecne zdjęcia do archiwalnych, widać, że bardzo mocno schudła. Mówi się, że powodem są jej problemy.

Agnieszka Chylińska od początku kariery chroni swoją prywatność. Artystka bardzo rzadko wspomina o mężu, dzieciach czy innych członkach rodziny. Przy wybieraniu zdjęć do publikacji decyduje się najczęściej na neutralne tło, przez co jej fani do teraz nie do końca wiedzą, jak wygląda dom gwiazdy.

Agnieszka Chylińska. Źródło: pikio.pl
Agnieszka Chylińska. Źródło: pikio.pl
Agnieszka Chylińska. Źródło: pikio.pl

Agnieszka Chylińska pochwaliła się nowym zdjęciem

Popularna wokalistka, a teraz także i pisarka (autorka książki dla dzieci „Giler, trampolina i reszta świata), opublikowała nowe zdjęcie, które wywołało niemałe emocje. Niektórzy fani naprawdę się wystraszyli!

Według donosów z portalu Pikio Agnieszka Chylińska już od 25 lat związana jest z muzyką i – z mniejszą lub większą popularnością – od tego czasu obecna jest na polskim rynku. Na ten wyjątkowy jubileusz zorganizowała trasę koncertową „Warto było szaleć tak!”, nawiązującą do jednej z jej dawnych piosenek.

Gwiazda chętnie pokazuje, jak przebiega trasa. Na jednej z fotek w social mediach wygląda tak, że fani naprawdę się wystraszyli.

Agnieszka Chylińska lubi pokazywać, co u niej słychać, jednak oddziela życie prywatne od zawodowego, za co cenią ją fani. Teraz pochwaliła się wyprawą na rower, pokazała się w kasku i maseczce. To właśnie to ostatnie wystraszyło fanów.

Agnieszka Chylińska. Źródło: Instagram
Agnieszka Chylińska. Źródło: Instagram

„Dziś już nikt mnie nie poznaje. Dobrej niedzieli dla Was” – napisała pod fotką.

Internauci zgodnie przyznali jej rację – ciężko byłoby poznać artystkę!

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: STRAŻ MIEJSKA ZAPOWIEDZIAŁA WZMOŻONE KONTROLE. JUŻ POSYPAŁO SIĘ KILKADZIESIĄT MANDATÓW. CO SPRAWDZAJĄ

Jak informował portal Życie: WESELNI GOŚCIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO OBROTU SPRAW PODCZAS ZABAWY. PANNA MŁODA ZASKOCZYŁA NAWET SWOJEGO MĘŻA

Portal Życie pisał również o… SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MOGĄ LICZYĆ NAWET NA SPORE PIENIĄDZE CO MIESIĄC. JUŻ OD PONIEDZIAŁKU WIELKIE ZMIANY