Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ogłosił radosną nowinę

Jak podaje portal "Pikio", bohaterowie "Chłopaków do wzięcia" nawet po skończeniu emisji programu w telewizji mogą liczyć na spore zainteresowanie widzów. Zdobyli popularność i zgromadzili sporą rzeszę fanów. Z takiego obrotu sprawy cieszy się Jaruś, czyli Jarosław Mergner. Mężczyzna po występie w programie założył własny kanał na Youtubie i systematycznie wrzuca tam autorskie filmiki. Tym razem poprzez platformę ogłosił światu radosną nowinę.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"/screen YouTube
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"/screen YouTube

Niedawno Jaruś oznajmił internautom, że chce zostać DJ-em, dlatego postanowił rozkręcić swój kanał na Youtubie. Tym razem wiadomość dotyczy życia prywatnego bohaterów "Chłopaków do wzięcia". Mężczyzna bowiem jest podobno w szczęśliwym związku i znalazł drugą połówkę. Mergner opublikował filmik, na którym chwali się, że jest obecnie z partnerką w hotelu i spędzają miło czas w górach. W komentarzach posypały się gratulacje, ale nie zabrakło również dociekliwości. Jeden z interautów zauważył na filmiku wiszące na ścianie rodzinne zdjęcie Jara i zasugerował, że znany z telewizji chłopak oklamuje fanów, twierdząc, że spędza czas poza domem.

A Wy, wierzycie Jarusiowi?

Szczena z "Chłopaków do wzięcia". Źródło: se.pl
Szczena z "Chłopaków do wzięcia". Źródło: se.pl
Szczena z "Chłopaków do wzięcia". Źródło: se.pl

To również może Cię zainteresować: SEBASTIAN FABIJAŃSKI PRZYŁAPANY NA STACJI BENZYNOWEJ. ŚWIEŻO UPIECZONY OJCIEC BYŁ BARDZO SPRAGNIONY

Zobacz także: WARSZAWA: NA DROGACH PRZESTAJĄ BYĆ WIDOCZNE SKUTKI EPIDEMII. O CO CHODZI