Przed ponad rokiem ze strony polityka PiS, Jarosława Gowina, padła odważna deklaracja, że media czeka repolonizacja, która będzie mieć miejsce w kolejnej kadencji Prawa i Sprawiedliwości. Jak uważają politycy z wspomnianego ugrupowania, w polskich mediach główne skrzypce gra zagraniczny kapitał, co nie jest zauważalne w innych krajach.

Pudelek przypomina, że próby repolonizacji mediów były podejmowane od 2015 roku, jednak jak dotychczas nie udało się „przepchnąć” żadnego projektu ustawy. Teraz, po reelekcji Andrzeja Dudy, ta sprawa znów znalazła się na językach, a politycy PiS oskarżają media należące do zagranicznych spółek o postawę antypolską i ataki na prezydenta RP.

Paulina Krupińska / Instagram @pkrupinska
Paulina Krupińska / Instagram @pkrupinska

Paulina Krupińska komentuje pozycję TVN

Paulina Krupińska to świeża krew w grupie TVN Discovery Polska. Kobieta postanowiła odnieść się do informacji, które podawane są w mediach.

Jak zapowiada prezenterka, niestraszne jej żadne zmiany, które może wprowadzić władza, ponieważ TVN jest silną stacją i ma wielu widzów. Jak mówi, w „korporacji z dużym doświadczeniem” pracuje się inaczej niż w konkurencji.

- Nie sądzę, że coś nam zagrozi. Mamy wiernych widzów. Jesteśmy w grupie Discovery, TVN nie jest tylko polską telewizją. Jesteśmy dużą korporacją z doświadczeniem. Nasza praca wygląda zupełnie inaczej niż u konkurencji. Na szczęście nie jestem osobą decyzyjną, nie jestem w rządzie i nie jestem ministrem – skomentowała całą sprawę Paulina Krupińska.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka fot. Instagram
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka fot. Instagram

Co sądzicie o całej sytuacji, a także spojrzeniu Pauliny Krupińskiej na sprawę? Podzielacie jej optymizm?

Przypomnij sobie o… KOLEJNA WARSZAWSKA SZKOŁA Z POTWIERDZONYM PRZYPADKIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. CO ZARZĄDZIŁ SANEPID

Jak informował portal Życie: AKTOR ZNANY Z „BARW SZCZĘŚCIA” PRZECHODZI BARDZO TRUDNE CHWILE. NIE UDAŁO MU SIĘ URATOWAĆ CZŁONKA SWOJEJ RODZINY

Portal Życie pisał również o… NOWE INFORMACJE O WYPADKU AUTOBUSU NA WIADUKCIE GROTA-ROWECKIEGO W WARSZAWIE. SPRAWCA OPUŚCIŁ ARESZT. TO, CO ZROBIŁ TUŻ PO TYM JEST NIE DO WIARY