Jane Seymour to aktorka, która lata temu zachwycała widzów na ekranie jako jedna z kobiet Jamesa Bonda. Fani byli wprost zachwyceni – zjawiskowo piękna kobieta oczarowywała na ekranie.

Na swoim koncie ma także rolę pięknej lekarki, którą zapewne kojarzy wielu z nas. Dziś ma już 69 lat, jednak wciąż wygląda niesamowicie – ma piękne, zadbane, długie włosy, a także idealną sylwetkę. Jak jej się to udaje?

Tajemnica Jane Seymour

Jak przypomina portal ABC Zdrowie, Jane Seymour zasłynęła między innymi jako serialowa piękna, mądra lekarka, dr Quinn. Tytułowa bohaterka prowadziła gabinet w Colorado Springs na Dzikim Zachodzie. Serial ukazywał się na ekranach telewizorów w latach 1993-1998.

Jane Seymour. Źródło: wyborcza.pl
Jane Seymour. Źródło: wyborcza.pl

To jeszcze nie wszystko – Jane Seymour była także jedną z kobiet Bonda. Jej filmowym partnerem był Roger Moore.

Warto zauważyć, że aktorka nawet dziś, po tylu latach, wciąż wygląda rewelacyjnie. Dziś ma 69 lat, jednak absolutnie nie wygląda na swój wiek. Jak ona to robi?

Jane Seymour ujawniła swoją tajemnicę. Poza tym, że bardzo dba o siebie, to jest także aktywna na co dzień. Jak wyznaje aktorka, kocha sport i dba o regularną aktywność fizyczną, co chętnie pokazuje fanom.

Jane Seymour. Źródło: nto.pl
Jane Seymour. Źródło: nto.pl

Jane Seymour przykłada także wagę do tego, co je – na jej talerzu znajdują się zdrowe dania. Co więcej, kocha siebie samą i nie poprawia sobie urody, dba o swoje ciało oraz twarz w domowym zaciszu, lecz nie czuje potrzeby odmładzania się na siłę, gdyż akceptuje swój wiek oraz wygląd.

Jane Seymour. Źródło: Instagram
Jane Seymour. Źródło: Instagram

Prawda, że wygląda zjawiskowo? Jak widać, wystarczy "zwykłe" dbanie o naturalne piękno, a można wyglądać młodo przez wiele lat.

Przypomnij sobie o… DONALD TUSK MA PROBLEMY ZE ZDROWIEM? INTERNAUCI NIE KRYJĄ SWOJEGO ZANIEPOKOJENIA

Jak informował portal Życie: ZASKAKUJĄCE WYDARZENIE W JEDNYM Z WARSZAWSKICH DOMÓW OPIEKI SPOŁECZNEJ. DOSZŁO DO BÓJKI MIĘDZY SENIORAMI. MUSIAŁA INTERWENIOWAĆ PROKURATURA

Portal Życie pisał również o… TOMASZ KOMENDA MYŚLAŁ, ŻE JEGO KŁOPOTY DOBIEGŁY KOŃCA. NIESTETY ZNOWU SPOTYKAJĄ GO OSKARŻENIA. O CO CHODZI