Były skoczek narciarski, Adam Małysz, niezmiennie jest bardzo popularną osobą. Na co dzień ma sporo pracy, dlatego korzystając z chwili wolnego, postanowił nieco odsapnąć od codzienności i wybrał się do Chorwacji.

Razem z nim na wakacje wyruszyły również żona oraz córka, Karolina. To właśnie ta ostatnia chętnie pokazywała zdjęcia z podróży na swoim Instagramie. Jedno z nich szczególnie spodobało się internautom.

Bajeczne wakacje Adama Małysza i jego rodziny

Adam Małysz spędził wakacje w Chorwacji wraz z żoną, Izabelą, i córką, Karoliną, oraz jej narzeczonym. To właśnie 22-letnia Karolina pokazała fanom fotkę tak piękną, że aż zabrakło im słów.

Adam Małysz z córką. Źródło: onet.pl
Adam Małysz z córką. Źródło: onet.pl

Jak przypomina portal „Ze Stadionu”, Adam Małysz i jego rodzina mieli ciężki czas. Skoczek był zarażony koronawirusem i przechodził kwarantannę. Po zakończeniu jej okresu zdradził, że było to ciężkie nie tylko dla niego, ale i całej rodziny.

Objawy, jakie towarzyszyły Adamowi Małyszowi, to brak węchu i smaku oraz ogromne zmęczenie. Cała sytuacja dała się we znaki także małżonce sportowca, Izabeli, która przez kontakt z mężem także odbywała kwarantannę.

Rodzina po zakończeniu izolacji uznała, że to idealny czas na odpoczynek i wspólne wakacje. Karolina postanowiła zaprosić na wyjazd także narzeczonego.

22-letnia Karolina Małysz pokazała na Instagramie zdjęcie z wyjazdu. Wybrała się na spływ łódką po podziemnych grotach – coś, co kochają turyści podróżujący do Chorwacji.

Źródło: Instagram
Źródło: Instagram

Nie da się ukryć – zdjęcie, którym pochwaliła się Karolina, jest niesamowite! Na takich wakacjach z pewnością świetnie się bawiła i naładowała akumulatory – reszta rodziny z pewnością także jest wypoczęta!

Przypomnij sobie o… DONALD TUSK MA PROBLEMY ZE ZDROWIEM? INTERNAUCI NIE KRYJĄ SWOJEGO ZANIEPOKOJENIA

Jak informował portal Życie: ZASKAKUJĄCE WYDARZENIE W JEDNYM Z WARSZAWSKICH DOMÓW OPIEKI SPOŁECZNEJ. DOSZŁO DO BÓJKI MIĘDZY SENIORAMI. MUSIAŁA INTERWENIOWAĆ PROKURATURA

Portal Życie pisał również o… TOMASZ KOMENDA MYŚLAŁ, ŻE JEGO KŁOPOTY DOBIEGŁY KOŃCA. NIESTETY ZNOWU SPOTYKAJĄ GO OSKARŻENIA. O CO CHODZI