W ostatnim czasie kilka gwiazd zdecydowało się na odejście ze stacji TVN. Władze mogą szczególnie tęsknić za dwiema dużymi gwiazdami, Kingą Rusin oraz Magdą Mołek.

Czekaliśmy na to, by ktoś z wyższego stanowiska skomentował sprawę zakończenia współpracy z prezenterkami, które miały wielu fanów wśród widzów TVN-u. W końcu głos zabrał sam Edward Miszczak. Co takiego powiedział?

Edward Miszczak o zakończeniu współpracy TVN z Magdą Mołek i Kingą Rusin

Edward Miszczak ostatnio zwrócił na siebie uwagę mediów za sprawą nowej relacji, o której nie chciał zbyt wiele mówić. Wiadomo jednak, że wybranką mężczyzny została Anna Cieślak.

Edward Miszczak. Źródło: onet.pl
Edward Miszczak. Źródło: onet.pl
Edward Miszczak. Źródło: onet.pl

Jak podaje Plotek, teraz Edward Miszczak postanowił skomentować także swoje życie zawodowe – wypowiedział się na temat rozstania dwóch wielkich gwiazd z ich stacją-matką, TVN-em.

Przypomnijmy – jeszcze w sierpniu poinformowano, że Magda Mołek nie wróci do swojego programu „W roli głównej” w TVN Style, o czym… dowiedziała się z mediów. Wtedy to podjęła decyzję o próbie swoich sił w serwisie YouTube.

Kolejne szokujące odejścia to pożegnanie Kingi Rusin z „Dzień dobry TVN” i Justyny Pochanke z „Faktami”.

Co na ten temat powiedział Edward Miszczak?
- Nie jesteśmy niewolniczą firmą, jeśli ktoś chce działać na innym polu, nie możemy go zatrzymać – mówił.

- Magda wybrała drogę bardzo trudną. Różnica pomiędzy youtuberem a gwiazdą telewizji jest ogromna. Nie da się w necie robić telewizji. Bardzo często gwiazdy telewizji nie wiedzą, na co się piszą. Wydaje się im, że będą miały więcej swobody, że wszystko będzie zależało od nich – krytycznie podszedł do pomysłu Magdy Mołek.

- Czy żal mi odejścia Magdy Mołek? Absolutnie tak, bo pracowaliśmy razem wiele lat. Czy ona ma do mnie żal? Pewnie ma, że nie znalazłem dla niej czegoś, co by było dla niej atrakcyjne. Mogła zrobić z nami YouTube, ale chciała sama – mówił.

- Dziś w każdej redakcji trwa dyskusja, do kogo należą media społecznościowe. Czy do osoby, która je firmuje, czy redakcji. Powołaliśmy departament, który dostosowuje gwiazdorskie kontrakty na wzór tych amerykańskich. Nie wszystkim to się podoba.

Kinga Rusin/screen Instagram @kingarusin
Kinga Rusin/screen Instagram @kingarusin

W nieco innym tonie wypowiedział się na temat Kingi Rusin.

- Kinga Rusin odeszła z "Dzień dobry TVN", ale bardzo ją cenimy i mamy nadzieję, że razem znajdziemy jakiś format, który będzie dla niej lepszy niż pasmo śniadaniowe, gdzie ludzie poszukują innych postaw.

Przypomnij sobie o… DONALD TUSK MA PROBLEMY ZE ZDROWIEM? INTERNAUCI NIE KRYJĄ SWOJEGO ZANIEPOKOJENIA

Jak informował portal Życie: ZASKAKUJĄCE WYDARZENIE W JEDNYM Z WARSZAWSKICH DOMÓW OPIEKI SPOŁECZNEJ. DOSZŁO DO BÓJKI MIĘDZY SENIORAMI. MUSIAŁA INTERWENIOWAĆ PROKURATURA

Portal Życie pisał również o… TOMASZ KOMENDA MYŚLAŁ, ŻE JEGO KŁOPOTY DOBIEGŁY KOŃCA. NIESTETY ZNOWU SPOTYKAJĄ GO OSKARŻENIA. O CO CHODZI