To informacja z ostatniej chwili, która wstrząsnęła polskim światem muzyki. Do mediów dotarły informacje o złym stanie zdrowia słynnego polskiego muzyka.

Artysta ze względu na poważne problemy zdrowotne znalazł się w szpitalu. To już pewne, gdyż informacje potwierdził przyjaciel muzyka, Hirek Wrona, który odebrał w jego imieniu ważną nagrodę podczas gali. Najbliżsi muzyka proszą o wsparcie i modlitwę. Co się stało?

Gwiazdor trafił do szpitala

Od wielu lat było wiadomo, że stan zdrowia znanego muzyka nie jest najlepszy. Niestety, teraz pogorszył się na tyle, że pozostało mu tylko pojechać do szpitala, by tam uzyskać pomoc lekarską.

Michał Urbaniak. Źródło: chillizet.pl
Michał Urbaniak. Źródło: chillizet.pl

O wszystkim powiadomił Hirek Wrona. Jak podkreśla Pikio, choć zawarł wszystko w krótkim wystąpieniu, było ono pełne emocji. Powiedział wystarczająco, by zorientować się, że to nie przelewki – jest naprawdę groźnie.

Artysta, który znalazł się w szpitalu, na zawsze odmienił oblicze jazzu nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Wiele lat spędził w Nowym Jorku, gdzie dzięki niemu powstały miejsca idealne dla kolejnych muzyków jazzowych.

Dzięki niemu jazz przybrał bardziej nowoczesną formę, łącząc się z innymi gatunkami, m.in. rockiem czy rapem. Za swoją działalność dla kultury hip-hop miał dostać nagrodę na gali Popkillerów 2020. Jednak zamiast Michała Urbaniaka na scenie pojawił się Hirek Wrona.

- Michał jest w bardzo złej sytuacji zdrowotnej i taka prośba już ode mnie, nie od niego, jeśli ktoś w coś wierzy, to niech tam się pomodli, a jeśli nie wierzy, to niech trzyma za niego kciuki – oznajmił Hirek Wrona i odczytał sms-a od Michała Urbaniaka.

Muzyk jest aktualnie w Instytucie Kardiologii w Aninie. Nie wiadomo, co będzie dalej, ale organizm Michała Urbaniaka wciąż walczy. Bardzo mocno trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia.

Przypomnij sobie o… KOLEJNE ZMIANY W PRZEPISACH DROGOWYCH? NOWE ZASADY BĘDĄ BARDZO ŁASKAWE DLA PIESZYCH

Jak informował portal Życie: POMORSKIE: PONAD 2,9 TYSIĄCA ZAKAŻEŃ W WOJEWÓDZTWIE OD POCZĄTKU PANDEMII. SANEPID PODAŁ STATYSTYKI NA CZWARTEK

Portal Życie pisał również o… LICZBA ZAKAŻŃ KORONAWIRUSEM ZNÓW ROŚNIE. MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO NAJNOWSZE DANE DOTYCZĄCE SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ W NASZYM KRAJU